Poczta na Placu Vogla

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Na Placu Vogla zlokalizowanym na warszawskim Wilanowie powstanie nowoczesna placówka pocztowa. Deweloper obiektu, firma Ghelamco Poland, podpisał właśnie umowę z Pocztą Polską. Okoliczni mieszkańcy będą mogli korzystać z usług nowej placówki już na wiosnę 2016 roku.

Plac Vogla został otwarty w październiku ubiegłego roku na wilanowskich Zawadach. Koncepcja inwestycji przewiduje zróżnicowaną ofertę, doskonale dopasowaną do potrzeb lokalnych mieszkańców. W kameralnym obiekcie Ghelamco działają już Delikatesy Alma, sklep wielobranżowy Pepco, drogeria Rossmann, apteka Cosmedica, salon optyczny Optyk Tondryk, biuro podróży Active Travel, salon fryzjerski Lok&Roll, pralnia ekologiczna Lemon Fresh, sklep z alkoholami premium George Ballantine’s, sklep mięsny sieci Wierzejki, salonik prasowy GLM oraz Owoce i Warzywa Świata.

Do grona najemców Placu Vogla dołączyła właśnie Poczta Polska. Nowa placówka zajmie lokal o powierzchni blisko 70 m2 i zostanie zaprojektowana w nowoczesnym standardzie. Otwarcie poczty na Placu Vogla nastąpi wiosną bieżącego roku.

Plac Vogla zrealizowany został w kameralnym formacie lokalnego ośrodka handlu i usług, w parterowej zabudowie o ulicznym charakterze. Na 5 200 m2 powierzchni powstało około 30 lokali, do których można wejść bezpośrednio z poziomu ulicy. Oferta i format inwestycji gwarantują codzienną wygodę klientów i oszczędność ich czasu.

Niebawem oferta Placu Vogla poszerzy się o kolejne sklepy i punkty usługowe. Powstanie tu również kawiarnia i restauracja, które w połączeniu z placem zabaw dla najmłodszych oraz przestrzenią do organizacji lokalnych wydarzeń, stworzą przyjazne i atrakcyjne miejsce spotkań dla mieszkańców Wilanowa.

Deweloperem inwestycji jest Ghelamco Poland. Za komercjalizację obiektu odpowiada firma Cushman & Wakefield.

Źródło: Ghelamco Poland