Początek roku szkolnego: Bank Pekao przygotował ofertę Pożyczki Przekorzystnej

Początek roku szkolnego: Bank Pekao przygotował ofertę Pożyczki Przekorzystnej
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pekao przygotował specjalną ofertę Pożyczki Przekorzystnej z oprocentowaniem 6,95 proc. i prowizją 0 proc., z myślą o klientach zainteresowanych dodatkowym finansowaniem, szczególnie wobec zbliżającego się początku roku szkolnego i wydatków z tym związanych.

Propozycja adresowana jest do osób, które nie posiadają pożyczki w @BankPekaoSA #BankPekao

Propozycja adresowana jest do osób, które nie posiadają pożyczki w Banku Pekao. W ramach oferty można otrzymać nawet do 150 000 zł na okres kredytowania, wynoszący 12 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 7,16 proc.

– Okres powakacyjny może być trudny dla domowego budżetu. Wiedzą o tym szczególnie rodzice dzieci idących do szkoły. Dlatego pragniemy wesprzeć naszych klientów, oferując im ekspresowe pożyczki na preferencyjnych warunkach, które będą stanowić zastrzyk dodatkowej gotówki na sfinansowanie wyprawki szkolnej – mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający w pionie bankowości detalicznej w Banku Pekao S.A.

Jak ubiegać się o pożyczkę?

Aby ubiegać się o pożyczkę, należy do 14 października złożyć wniosek w jednej z placówek Pekao. na terenie całego kraju lub wysłać formularz za pośrednictwem strony internetowej banku. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao.

Czytaj także: Wyprawka szkolna 2019 najbardziej kosztowna dla rodziców uczniów pierwszych klas podstawówki >>>

Klienci zainteresowani dłuższym okresem kredytowania oraz ci, którzy posiadają już pożyczki w Pekao, będą mogli skorzystać z innych atrakcyjnych propozycji banku, zgodnie z obowiązującymi ofertami specjalnymi.

Źródło: Bank Pekao SA