Płatności Google Pay dostępne w Credit Agricole

Płatności Google Pay dostępne w Credit Agricole
Fot. Materiały prasowe Google
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Credit Agricole udostępnił swoim klientom możliwość korzystania z płatności Google Pay. Wystarczy tylko dodać kartę banku do aplikacji w telefonie i można płacić bez wyciągania portfela z kieszeni.

@Credit_Agricole udostępnił swoim klientom możliwość korzystania z płatności @GooglePay

Płacenie za pomocą Google Pay zbliżeniowo w sklepach czy w Internecie jest naprawdę proste: po zainstalowaniu aplikacji na telefonie trzeba dodać do niej kartę (lub kilka kart) – wystarczy zrobić jej zdjęcie lub przepisać dane ręcznie, a następnie zatwierdzić dodanie przy pomocy kodu otrzymanego SMS-em. Od tej chwili, aby zapłacić za zakupy lub usługę, wystarczy zbliżyć wybudzony telefon do terminala.

Transakcje do 50 zł wykonywane są automatycznie, większe płatności wymagają potwierdzenia kodem PIN na terminalu. Przy płatnościach online (obsługiwanych przez telefon) nie trzeba za każdym razem podawać danych karty. W wielu aplikacjach oraz w Internecie wystarczy kliknąć na przycisk „Zapłać przez Google Pay”.

– Nowoczesne formy płatności mobilnych są dzisiaj rozwiązaniem, którego klienci w Polsce najbardziej oczekują od banków. A my uważnie słuchamy naszych klientów i dostarczamy im takich rozwiązań, jakich potrzebują, więc nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że warto zrealizować ten projekt – mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes Credit Agricole odpowiedzialny za marketing, product development oraz customer intelligence.

Aplikację Google Pay można pobrać ze sklepu Google Play i zainstalować na telefonie z systemem Android w wersji Lollipop 5.0 lub wyższej, który obsługuje technologię NFC (dostępność NFC możesz sprawdzić w ustawieniach telefonu).

Źródło: Credit Agricole