Płać zbliżeniowo kartami Credit Agricole w Żabce lub Freshmarkecie i odbieraj eBony

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

credit.agricole.250x54Klub Rabatowy Credit Agricole przygotował wspólnie z firmą Żabka Polska - właścicielem ponad 2900 sklepów Żabka i Freshmarket - specjalną promocję.

Najnowsza akcja Klubu Rabatowego skierowana jest do klientów banku, którzy przy pomocy kart wyposażonych w funkcję płatności zbliżeniowych, dokonają zakupów na kwotę powyżej 40 PLN  za zakupy spożywcze w sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Sprzedawca –  po dokonaniu transakcji przez klienta – przekaże mu eBon (wydruk z systemu kasowego) o wartości 3 PLN do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Promocja „Płać zbliżeniowo kartą Visa/MasterCard powyżej 40PLN i odbierz eBon o wartości 3PLN na kolejne zakupy!” trwa do 15 maja br. (eBony można realizować w sklepach Żabka i Freshmarket do 31 maja br.).

Klub rabatowy jest największym programem tego typu w kraju. Współpracuje z partnerami różnych branż. Są to zarówno duże ogólnopolskie firmy (np. RTV EURO AGD, Żabka, Yves Rocher, Monnari, 4F, Fotojoker, Pizza Dominium, Liberty Direct i LINK4).

Credit Agricole Bank Polska