Piknik rodzinny Business and Family

Piknik rodzinny Business and Family
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
9 czerwca 2018 Pałac Czosnowskich w Opypach. W ubiegłym roku,16 września po raz pierwszy Manager Business Hub zorganizował piknik Business & Family w pałacu Czosnowskich i jego zabytkowym, pięknym ośmiohektarowym parku. Piknik został zorganizowany dla członków Manager Business Hub, ich rodzin oraz partnerów biznesowych. Zebrał dużo pozytywnych opinii wśród uczestników. W trakcie pikniku gościom zapewniliśmy animacje dla najmłodszych, szereg atrakcji sportowych, pokaz kulinarny z udziałem jednego z uczestników kulinarnych konkursów telewizyjnych, warsztaty malarstwa, dzięki czemu był on wyśmienitą, niezapomnianą okazją do wypoczynku w rodzinno-biznesowym gronie.

W  tym roku planujemy do udziału w pikniku zaprosić członków Manager Business Hub i ich Partnerów biznesowych partnerów Centrum Adama Smitha wraz z rodzinami.

Zaproszenia do udziału w pikniku trafią do managerów najwyższego szczebla spółek prywatnych, środowiska kulturalnego oraz członków władz państwowych jak i samorządowych. Łącznie planujemy zaprosić około 400 gości..

Podczas pikniku, tak jak w poprzednim roku, planujemy zapewnić animacje skierowane do dzieci i dorosłych, możliwość konsumpcji potraw przygotowanych przez utytułowanego mistrza kuchni, zaprosić do udziału w przygotowanych atrakcjach sportowych z udziałem przedstawicieli klubu piłkarskiego Legia Warszawa  oraz  w warsztatach malarskich dla dzieci z udziałem uznanej artystki.

Patronat radiowy:

Radio Chillizet,

Patronat prasowy:  magazyn kadry zarządzającej Manager, ISB NEWS

Zaproszenia do współpracy Partnerskiej skierowane zostały do firm prywatnych i spółek skarbu państwa różnych branż.

Piknik odbędzie się w godzinach 11.00- 17.00 w dniu 9 czerwca 2018r.

Organizatorzy pikniku : Manager Business Hub,  Centrum im. Adama Smitha oraz Pałac Czosnowskich

Kontakt w Manager Business Hub – Piotr Winek 604 938 438, piotr.winek@managerbusinesshub.pl