Pekao S.A. najlepszym w Europie Środkowo-Wschodniej bankiem wspierającym finansowo rynek nieruchomości

Pekao S.A. najlepszym w Europie Środkowo-Wschodniej bankiem wspierającym finansowo rynek nieruchomości
Źródło: Bank Pekao SA /Twitter
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pekao otrzymał nagrodę w ramach 12. edycji konkursu CEE Investment Awards organizowanego przez portal EuropaProperty.com. Jako jedyny polski bank pośród nominowanych w tej kategorii, został mianowany najlepszym w Europie Środkowo-Wschodniej bankiem wspierającym finansowo rynek nieruchomościowy.

Bank Pekao jest znaczącym graczem na rynku nieruchomości komercyjnych. Znajduje to uznanie wśród uczestników tego segmentu, co potwierdza otrzymane wyróżnienie, napisano w informacji prasowej Banku.

Jury uzasadniło swój wybór doceniając Bank za działalność kredytową oraz istotną rolę, jaką odgrywa w oferowaniu finansowania dla branży nieruchomości w trudnych czasach.

Czytaj także: Pekao jako pierwszy bank wprowadza ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych PZU

Nowatorskie transakcje na rynku nieruchomości komercyjnych

– Naszą specjalizacją jest finansowanie nowych projektów, nie stronimy od strukturyzacji skomplikowanych i nowatorskich transakcji. Cieszymy się, że dostaliśmy wyróżnienie przyznawane przez uczestników rynku nieruchomości komercyjnych – powiedział Dieter Lobnig, dyrektor zarządzający Departamentu Bankowości Inwestycyjnej i Finansowania Nieruchomości Komercyjnych Banku Pekao S.A.

Czytaj także: Prezes Pekao: bank nie finansuje produkcji węgla, wyjątek tylko dla handlu

Organizatorzy Konkursu

Wydarzenie zostało zorganizowane przez portal EuropaProperty.com, który dostarcza branży nieruchomości komercyjnych aktualne informacje, analizy i raporty rynkowe.

W skład jury konkursowego wchodziło grono specjalistów z rynku międzynarodowego.

Czytaj także: Proptechy zmieniają branżę nieruchomości komercyjnych

Źródło: Bank Pekao SA