Ochrona zniżki i ceny OC w Generali Polska

Ochrona zniżki i ceny OC w Generali Polska
Fot. stock.adobe.com / amazing studio
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 5 listopada br. klienci Generali Polska, którzy kupią OC p.p.m. będą mieli możliwość dokupienia "Ochrony zniżki z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC". To unikalne rozwiązanie na rynku, pozwalające, aby klienci z najlepszą historię ubezpieczeniową nie odczuwali zmiany ceny w przypadku spowodowania jednej szkody OC, poinformował Ubezpieczyciel.

 ‒ Wielu kierowców latami buduje swoje maksymalne zniżki i prawo do jak najniższej składki OC, poprzez bezpieczną i uważną jazdę.

Jednak każdemu może zdarzyć się chwila nieuwagi i wówczas wieloletnia ostrożność „idzie na marne”.

W Generali chcemy promować bezszkodowych kierowców i „wybaczać” im jednorazowe potknięcie. Chcemy pokazać, że warto się starać i jeździć ostrożnie – wyjaśnia Jakub Janecki, Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Majątkowych i Komunikacyjnych w Generali Polska.

Czytaj także: Przewodniczący KNF: wcześniej czy później konieczność podwyższenia składek ubezpieczeń komunikacyjnych

Jena szkoda nie zmienia warunków

‒ Dlatego wprowadzamy możliwość wykupienia „Ochrony zniżki z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC”.

(Nowy produkt) mogą wykupić bezszkodowi posiadacze wszystkich rodzajów pojazdów oprócz ciągników siodłowych oraz oprócz pojazdów i maszyn wolnobieżnych

Dzięki temu rozwiązaniu, w razie spowodowania szkody przez naszego Klienta, zarówno wypracowana przez wiele lat zniżka, jaki i składka OC, nie ulegną zmianie przy kontynuacji  ubezpieczenia w Generali w kolejnym roku – podkreśla Jakub Janecki.

Czytaj także: Ubezpieczenie samochodu: jak zachować ochronę i obniżyć koszty

Premiowanie bezszkodowych kierowców

„Ochrona zniżki z gwarancją ceny po jednej szkodzie OC” jest to nowy produkt dostępny do ubezpieczenia OC. Dedykowany jest dla klientów bezszkodowych, posiadających co najmniej 6-letnią historię ubezpieczeniową w OC. Mogą go wykupić bezszkodowi posiadacze wszystkich rodzajów pojazdów oprócz ciągników siodłowych oraz oprócz pojazdów i maszyn wolnobieżnych.

Nowy produkt gwarantuje, że w razie spowodowania jednej szkody OC zniżka za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia zostanie utrzymana, a składka za ubezpieczenie OC w kolejnym roku nie zmieni się.

Czytaj także: Gdzie najczęściej dochodzi do kolizji/stłuczek samochodowych?

Źródło: Generali Polska