Nowy Prezes Virgin Mobile Polska

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

virgin.mobile.01.400x340Prezesem Virgin mobile Polska został Chorwat Mario Cvitkovic. Na stanowisku zastąpił Jacka Czernuszenko, który dołączył do zespołu zarządzającego platformy satelitarnej nc+. Objął tam nowo powstałe stanowisko dyrektora ds. zmian i projektów specjalnych.

„Cieszę się, że dołączyłem do zespołu Virgin Mobile Polska. Polski rynek rozwija się dynamicznie, a w branży telekomunikacyjnej jeszcze dużo można zrobić. Cieszę się na te nowe wyzwania i działania, które będziemy wspólnie realizować” – powiedział Cvitkovic.

Jest absolwentem Uniwersytetu Sarajewo, na wydziale inżynierii elektronicznej. W 1992 roku jego studia przerwała wojna. Wtedy rozpoczął pracę na rzecz uchodźców z Bośni i Tadżykistaniu z ramienia biura ONZ ds. Uchodźców. Po czasie pracy humanitarnej zdecydował się kontynuować i skończyć studia w Chorwacji, na Uniwersytecie w Zagrzebiu. Jego kariera w branży telekomunikacyjnej rozpoczęła się 15 lat temu w Telekom Austria Group. W ramach swojej pracy odpowiadał za działania na trzech rynkach: chorwackim, słoweńskim i macedońskim. W trakcie swojej kariery zajmował m.in. stanowisko Dyrektora Marketingu w firmie Vip Operator w Macedonii a ostatnio Dyrektora Marketingu firmy Vipnet w Chorwacji. Od początku sierpnia objął stanowisko Prezesa polskiego oddziału Virgin Mobile.

Źródło: www.virginmobile.pl