Nowy Dyrektor Produktu w GTF

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

gtf.01.400x215Karolina Wrońska objęła stanowisko Dyrektora Produktu w tyskim operatorze kredytowym - Górnośląskim Towarzystwie Finansowym GTF Sp. z o.o. Do jej zadań należy budowa ogólnopolskiej sieci sprzedaży produktów biznesowych, pozyskiwanie nowych partnerów, wsparcie szkoleniowe i merytoryczne oraz budowanie relacji z obecnymi agencjami kredytowymi. W całości odpowiada za produkty biznesowe FM Bank, Meritum Bank i Aureus.

Pani Karolina posiada bardzo bogate doświadczenie na rynku kredytowym. Karierę zawodową rozpoczęła w Deutche Bank jako z-ca kierownika oddziału i Doradca Klienta, skąd w 2009 roku przeniosła się do FM Bank S.A. na stanowisko Kierownika Oddziału. W 2011 roku została Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo-Kredytowej ARKA.

Do Górnośląskiego Towarzystwa Finansowego GTF Sp. z o.o. przeniosła się z Profi Credit. Gdzie, piastując stanowisko Dyrektora Sprzedaży Pożyczek dla Przedsiębiorców, zarządzała ogólnopolską siecią sprzedaży. Do jej zadań należało m.in. rekrutacja Doradców Biznesowych, pozyskiwanie agencji kredytowych do współpracy, tworzenie i wdrażanie na rynek nowych produktów biznesowych.

Pani Karolina Wrońska jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanitas, gdzie w 2011 roku uzyskała tytuł magistra na kierunku Administracja Europejska.

Źródło: GTF Sp. z o.o.