Nowi specjaliści wzmacniają dział powierzchni przemysłowych i magazynowych w Cushman & Wakefield

Nowi specjaliści wzmacniają dział powierzchni przemysłowych  i magazynowych w Cushman & Wakefield
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Do polskiego oddziału międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield dołączyło czterech nowych pracowników specjalizujących się w rynku nieruchomości magazynowych.

Agnieszka Góźdź objęła stanowisko Starszego Negocjatora w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych Cushman & Wakefield. Agnieszka ma ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe. Poprzednio pracowała jako Kierownik ds. Komercjalizacji w CA IMMO Real Estate Management Poland, a wcześniej zdobywała doświadczenie w firmie doradczej. Jest absolwentką Prywatnej Wyższej Szkoły Biznesu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie oraz ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania nieruchomościami na Politechnice Warszawskiej.

Konrad Jacewicz obejmuje stanowisko Negocjatora. Konrad posiada ponad 5 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych, poprzednio pracował w firmie Maxon Nieruchomości, gdzie doradzał w transakcjach najmu na rynku magazynowym. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz ukończył studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie i na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Karolina Bartuś obejmuje stanowisko Negocjatora w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych Cushman & Wakefield. Karolina ma ponad 5-letnie doświadczenie zawodowe. Poprzednio pracowała w firmie DTZ jako Specjalista ds. Wynajmu w dziale Zarządzania Nieruchomościami. Doradzała w transakcjach najmu dla dużego dewelopera/inwestora na rynku nieruchomości magazynowych. Jest absolwentką Politechniki Warszawskiej. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania nieruchomościami.

Do działu powierzchni przemysłowych i magazynowych Cushman & Wakefield dołączył również Michał Sikora, który jest Konsultantem ds. Gruntów, Spraw Technicznych i Specjalnych Stref Ekonomicznych. Michał posiada ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, z czego 10 lat pracował w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. Poprzednio zatrudniony był na stanowisku Country Managera w firmie VGP Polska Sp. z o.o., dewelopera obiektów magazynowych z siedzibą w Czechach, gdzie zajmował się inwestycjami magazynowo-przemysłowymi. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

„Nowe osoby w naszym zespole świetnie wpisują się w strategię działu polegającą na ciągłym poszerzaniu  zintegrowanych usług w zakresie powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz dążeniu do ich dostosowywania  do indywidualnych potrzeb klienta. Doświadczenie i wiedza nowych pracowników przyczynią się do wzmocnienia naszych dotychczasowych działań oraz umocnienia pozycji firmy na rynku” – mówi Tom Listowski, Partner oraz Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych firmy Cushman & Wakefield w Polsce i Relacji z Klientami Korporacyjnymi na Europę Środkowo-Wschodnią.

Źródło: Cushman & Wakefield