Nowe rozwiązania technologiczne dla banków spółdzielczych

Nowe rozwiązania technologiczne dla banków spółdzielczych
Źródło: ITCARD
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W dniach 29‒30 czerwca 2022 roku odbyło się pierwsze od dłuższego czasu FORUM ITCARD. Eksperci z ITCARD mieli możliwość przedstawienia przedstawicielom banków spółdzielczych z Grupy BPS zagadnień dotyczących wpłat, poinformowała Firma.

Forum rozpoczęło się od wystąpień wiceprezesa ITCARD Adama Matyaszka oraz członka Zarządu Diebold Nixdorf Tomasza Rokity, którzy opowiedzieli o transformacjach, jakie nastąpiły ostatnio w ITCARD oraz Diebold Nixdorf.

Czytaj także: FTBS 2022: nagrody i wyróżnienia dla wiodących banków spółdzielczych i firm obsługujących sektor spółdzielczy

Nowy model DN Series 200H

W kolejnej części Jolanta Sadowska ITCARD pokazała, jak wygląda rozwój wpłat w bankach spółdzielczych, które oferują już tę usługę dla swoich klientów.

Prezentacją kończącą forum było wystąpienie Kamila Burasa z Diebold Nixdorf, który zaprezentował nowy model maszyny DN Series 200H. To urządzenie pozwalające na recykling gotówki oraz świetny nośnik reklamowy. Urządzenie znajdowało się na sali konferencyjnej, więc uczestnicy mogli zobaczyć jego możliwości na żywo.

Czytaj także: Klienci banków spółdzielczych otrzymają dostęp do wpłat w całej sieci Planet Cash, dzięki współpracy ITCARD i SoftNet

Kolejne Forum ITCARD jesienią

ITCARD dziękuje za uczestnictwo wszystkim przedstawicielom i informuje, że kolejne spotkanie planuje na jesień 2022, a więcej szczegółów będzie podanych bliżej daty wydarzenia.

Forum ITCARD
Źródło: ITCARD
Źródło: ITCARD