Nowe mieszkania w Dębowym Parku w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowe mieszkania w Dębowym Parku w Nowym Dworze Mazowieckim
Osiedle Dębowy Park w Nowym Dworze Mazowieckim - wizualizacja Fot. HREIT SA
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Dębowy Park III D1/D2 oferuje 137 mieszkań o powierzchni od 26 do 70 mkw. Natomiast Dębowy Park H/I/J/K to czterosegmentowy budynek z podziemną halą garażową posiadającą 62 miejsca parkingowe.

#DębowyPark: Osiedle jest już marką samą w sobie, sprawdzoną przez tysiące mieszkańców, którzy wprowadzali się wraz z ukończeniem kolejnych etapów #InwestycjeMieszkaniowe #BudownictwoMieszkaniowe #NowyDwórMazowiecki @HeritagePolska

Osiedle Dębowy Park III D1/D2 składa się z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków połączonych są ze sobą wspólną halą garażową posiadającą 59 miejsc postojowych, do których dostaniemy się za pomocą wind.

W ofercie dostępnych jest 137 mieszkań o powierzchni od 26 do 70 mkw. Na wyższych kondygnacjach każde z nich posiada przestronny balkon, natomiast do tych na parterze przypisane są prywatne ogródki. Całość utrzymana jest w kolorystyce biało-szarej, ozdobiona dodatkowo gustownym, zielonym akcentem. Lekkości bryłom budynków dodają szklane balustrady.

Poza halą garażową na terenie osiedla znajduje się parking z 52 miejscami postojowymi. Mieszkania w ramach III etapu Dębowego Parku D1/D2 zostaną oddane do użytku wiosną 2021 roku, ale już teraz część lokali jest zarezerwowana, co świadczy o niezwykłej atrakcyjności inwestycji.

Dębowy Park H/I/J/K

Ponadto w kontynuacji rozbudowy największej prywatnej inwestycji w historii budownictwa mieszkaniowego w Nowym Dworze Mazowieckim na rynek trafią również 143 nowe mieszkania o metrażu od 26 do 70 mkw. Jest to ostatni etap inwestycji Dębowy Park II, w ramach którego jesienią 2021 roku oddane do użytku zostaną 4 segmenty H, I, J i K.

Dębowy Park H/I/J/K to czterosegmentowy budynek z podziemną halą garażową posiadającą 62 miejsca parkingowe. Połączone wspólną klatką schodową segmenty H i I posiadają pięć, a segmenty J i K sześć kondygnacji naziemnych.

Wszystkie kondygnacje są dostępne bezpośrednio z poziomu parkingu cichobieżnymi windami osobowymi. Budynek zaprojektowany został w taki sposób, by każde z mieszkań posiadało balkon, taras lub wydzielony ogródek.

Zarówno w garażu, jak też na każdej z kondygnacji zaprojektowano komórki lokatorskie. Tuż przy budynku znajdują się naziemne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców oraz ich gości.

W segmencie K zaprojektowano 3 lokale usługowe o powierzchni od 40 do 55 mkw. Mówiąc o nowych mieszkaniach w obrębie Dębowego Parku nie można również zapomnieć o budynku D4, którego ukończenie planowane jest w maju 2020 roku. 90 % lokali znalazło już swoich nabywców, którzy zawarli przedwstępne umowy kupna.

Sprawdzona marka

Nowych nabywców mieszkań osiedla Dębowy Park nie trzeba wabić i przyciągać specjalnymi ofertami, ponieważ osiedle jest już marką samą w sobie, sprawdzoną przez tysiące mieszkańców, którzy wprowadzali się wraz z ukończeniem kolejnych etapów.

Z początkiem 2019 roku do użytkowania został oddany budynek D3. W październiku 2016 roku oddano segment G, ostatni z budynków, budynki E, F, G – liczą łącznie 120 lokali mieszkalnych, a w lutym 2018 roku oddano segment L liczący 40 lokali.

W 2013 oraz 2017 roku natomiast zakończono prace, w wyniku których osiedle wzbogaciło się o segmenty K1 – K6 w zabudowie bliźniaczej oraz w 2017 roku, budynek C6 na osiedlu Dębowy Park I, który posiada 25 lokali mieszkalnych.

Popularności osiedla nie należy się dziwić, w końcu Dębowy Park to nowoczesne osiedle położone w pobliżu licznych terenów zielonych.

W zgodzie z naturą

Nowy Dwór Mazowiecki usytuowany jest na trasie pomiędzy Wisłą, Narwią i Wkrą. Samo osiedle otulone jest drzewami ozdobnymi: dębami, wierzbami, robiniami oraz krzewami harmonijnie wkomponowanymi w architekturę otoczenia. 

W zasięgu ręki znajdują się liczne alejki przeznaczone pod aktywny wypoczynek (trasy biegowe i umożliwiające uprawianie sportów takich jak jazda na rowerze, rolkach itp.). Można się również zrelaksować wybierając rejs widokowy katamaranem, a także aktywnie spędzić wolny czas podczas spływu pontonowego lub kajakowego.

Nowy Dwór Mazowiecki – miasto wielu kultur 

Niewątpliwym atutem tych inwestycji jest lokalizacja, dzięki której można komfortowo i sprawnie dotrzeć do każdej części miasta. Nowy Dwór Mazowiecki leży na Nizinie Środkowopolskiej w Kotlinie Warszawskiej, tylko 34 km na północ od Warszawy. 

Dzięki bogatej historii, dziedzictwu kulturowemu i zachowanym licznym, unikalnym obiektom historycznym, jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów. Na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego znajduje się Port Lotniczy Warszawa/Modlin. Do słynnej Twierdzy Modlin jest niespełna 3 kilometry. To także miejsce Parku Trzech Kultur. 

Stąd pomysł tej nowej inwestycji. Wyjątkowego projektu, który oferuje przyszłym mieszkańcom to wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni w otoczeniu natury i obiektów historycznych. 

W bliskim sąsiedztwie znajdują się też: dwa place zabaw, prywatna szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek – 150 miejsc; banki, Niepubliczna Szkoła Muzyczna „Preludium” – 145 miejsc; w zasięgu ręki − basen, ośrodek sportu i rekreacji, liczne sklepy /Mrówka, Biedronka/; restauracje oraz przystanki komunikacji miejskiej, z Dębowego Parku do stacji jest  zaledwie 900 m. 

Osiedle zostało zaprojektowane tak, aby pozwolić przyszłym mieszkańcom cieszyć się wszystkimi korzyściami wynikającymi z bliskości dobrze rozwiniętej infrastruktury. 

To mieszkania dla wszystkich, którzy cenią sobie ciszę i spokój w niewielkiej odległości od stolicy. Do centrum Warszawy dostaniemy się stąd w 35 minut samochodem, a do lotniska w Modlinie zaledwie w 7 minut.

Więcej informacji: www.bdc-development.pl

Źródło: HREIT SA