Nowa usługa Allegro Smart! Abonament płatny raz, darmowa wysyłka paczek przez rok

Nowa usługa Allegro Smart! Abonament płatny raz, darmowa wysyłka paczek przez rok
Fot. Allegro
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Dzięki usłudze Allegro Smart klienci, płacąc raz w roku abonament dla Allegro, będą mogli skorzystać z darmowych wysyłek paczek z zakupami i odbierać je w placówkach pocztowych bądź u partnerów Poczty Polskiej, a także w ponad 3 800 Paczkomatach InPost.

Koszt oferty abonamentowa #AllegroSmart wyniesie 49 zł rocznie lub w wersji półrocznej - 39 zł #Allegro @Allegro_Group

Koszt powyższej oferty abonamentowa Allegro Smart! wyniesie 49 zł rocznie lub w wersji półrocznej – 39 zł.

Przesyłki będzie można odbierać w placówkach pocztowych, stacjach paliw Orlen, kioskach Ruch i w sklepach Żabka/Freshmarket. W ramach abonamentu Allegro Smart!, Klienci będą też mieli możliwość darmowych zwrotów do sprzedawców na Allegro, podano również.

Umowa z Pocztą Polską…

„Po raz kolejny przekonujemy się, że naszą usługę dostaw do placówek pocztowych i partnerskich doceniają klienci Allegro, dla których jesteśmy ważnym dostawcą przesyłek. Poczta Polska jest liderem pod względem wielkości sieci punktów odbioru i konsekwentnie dąży do zwiększenia udziału tej formy dostawy w ogólnym wolumenie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dzięki współpracy z PKN Orlen, Żabką Polska oraz Ruch umożliwiamy odbiór zakupionych w internecie zakupów podczas codziennych czynności takich, jak tankowanie paliwa czy robienie drobnych zakupów spożywczych” – powiedział członek zarządu Poczty Polskiej Grzegorz Kurdziel, cytowany w komunikacie.

… i spółką InPost

InPost również został partnerem Allegro w usłudze Allegro Smart!

„Od lat traktujemy naszą współpracę z Allegro jako priorytet. Nie jest więc zaskoczeniem, że przyjęliśmy propozycję i zdecydowaliśmy się na współpracę także przy Allegro Smart! – nowym projekcie największej platformy handlu elektronicznego w Polsce. Wierzę, że to będzie nowa jakość na polskim rynku e-commerce, a jednocześnie dajemy do tej usługi naszą unikalną jakość z odsetkiem dostaw na drugi dzień po nadaniu na poziomie 97% – tego nie ma nikt na rynku” – powiedział założyciel i prezes zarządu InPost Rafał Brzoska, cytowany w komunikacie.

Współpraca InPost z Allegro może zachęcić do korzystania z e-commerce także klientów, którzy dotychczas albo rzadko, albo w ogóle nie kupowali w internecie – zwłaszcza osoby z mniejszych miejscowości, na których obecnie koncentruje się InPost, podano również.

Źródło: ISBnews