Nowa strona internetowa BPS Leasing i Faktoring

Nowa strona internetowa BPS Leasing i Faktoring
Źródło: BPS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
BPS Leasing i Faktoring realizując założenia rozwoju stworzył nową stronę internetową - prezentującą ofertę obu linii biznesowych: leasingu i faktoringu - z nowoczesną strukturą, grafiką dostosowaną do stylistyki zrzeszeniowej Grupy BPS oraz dodatkowymi funkcjonalnościami.

Zmieniony serwis umożliwia nie tylko wygodne przeglądanie treści zarówno na smartfonie, tablecie jak i komputerze, ale przede wszystkim prezentuje w sposób przejrzysty ofertę produktową z podziałem według grup produktów leasingowych (link) i faktoringowych (link).

Dzięki temu dostęp do potrzebnych informacji o produktach i oferowanych rozwiązaniach jest szybszy i pełniejszy.

Nowe funkcjonalności serwisu

Przedstawiciele BPS Leasing i Faktoring zwracają uwagę na takie nowości serwisu jak formularz zapytania o ofertę online (link) i – kalkulator limitów leasingowych online z automatycznym zgłoszeniem zapytania (link), oraz formularz online zgłoszenia szkody komunikacyjnej i majątkowej (link).

Jak zapewniają autorzy serwisu prosta nawigacja serwisu, minimalistyczna szata graficzna oraz intuicyjny układ treści odpowiadają potrzebom klientów, zapewniając wygodę i wyższy standard obsługi w codziennym użytkowaniu.

O BPS Leasing i Faktoring

Odmieniona witryna BPS Leasing i Faktoring jest dostępna pod adresem: https://www.bpsleasing.pl/.

BPS Leasing i Faktoring jest spółką produktową Banku BPS oferującą produkty leasingowe, jak i faktoringowe. Dla wszystkich grup Klientów: dużych, średnich i małych firm, a także mikro-przedsiębiorców oznacza to szybszy, prostszy i bardziej kompleksowy dostęp do obu tych produktów.

Kontakt z dla zainteresowanych ofertą finansowania leasingiem lub faktoringiem w Zrzeszeniu BPS jest możliwy z Regionalnymi Przedstawicielami za pośrednictwem strony: www.BPSLeasing.pl/kontakt.

Źródło: BPS Leasing i Faktoring, Łukasz Bogusz