Nowa strona internetowa Banku BPS

Nowa strona internetowa Banku BPS
Źródło: Bank BPS
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Nowoczesna i przejrzysta nawigacja z podziałem na grupy Klientów i intuicyjne wyszukiwanie produktów, grafika dostosowana do stylistyki zrzeszeniowej i dużo użytecznych informacji – taka jest nowa strona internetowa Banku BPS www.bankbps.pl, czytamy w komunikacie Banku.

Nowa strona Banku BPS www.bankbps.pl prezentuje w sposób przejrzysty ofertę produktową z podziałem według grup klientów (klienci indywidualni, firmy, rolnicy, samorządy i wspólnoty), ale także i to nowość ‒ według potrzeb finansowych klienta.

Nowością jest także udostępnienie formularza kontaktowego. To ważny kanał komunikacji z Bankiem, poza Infolinią i wizytą w placówce, szczególnie przydatny w czasach, gdy wiele osób wybiera zdalne załatwianie spraw, czy to ze względu na wygodę, czy z obawy przed pandemią.

Dodatkowo, boczne krótkie menu na zwracającym uwagę zielonym pasku, widoczne na każdej podstronie, ułatwia szybki kontakt z Bankiem. W każdej chwili użytkownik może przejść do mapy oddziałów i bankomatów, czy wyświetlić numer Infolinii.

Czytaj także: Nowa marka BPS Leasing i Faktoring już na rynku

Aktualizowane informacje dla klientów

Nowa strona internetowa www.bankbps.pl to nie tylko opis oferty. Użytkownik znajdzie tu również sekcje:

„Warto wiedzieć”, a w niej poradniki, jak postępować w sytuacji zgubienia dokumentów lub portfela, jak na co dzień dbać o bezpieczeństwo pieniędzy, jak zastrzec kartę, itp.

„Przydatne informacje”, z aktualizowanymi na bieżąco kursami walut, stawkami referencyjnymi, czy godzinami przelewów.

Osoby zainteresowane mogą dowiedzieć się więcej o nieruchomościach na sprzedaż czy prowadzonych przetargach, przejść do Biura Prasowego lub na stronę programu edukacyjnego TalentowiSKO.

W wersji angielskiej przedstawione są podstawowe informacje o Banku i Grupie.

Czytaj także: Złoty Laur Konsumencki Lider Jakości 2021 dla Grupy BPS

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

Nowa strona jest responsywna, czyli dostosowana do smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Graficznie utrzymana jest w stylistyce strony zrzeszeniowej mojbank.pl.

To kontynuacja prac nad spójnym wizerunkiem Zrzeszenia BPS w Internecie, zainicjowanych wdrożeniem strony zrzeszeniowej mojbank.pl w lipcu 2020 roku.

Za projekt graficzny nowej strony odpowiadała agencja OS3, a całość prac technologicznych wykonało Centrum Rozwoju Usług Zrzeszeniowych, którego właścicielami są Banki Spółdzielcze Zrzeszenia BPS i Bank BPS.

W planach na początek 2022 roku jest przygotowanie szablonu, z którego korzystać będą mogły również Banki Spółdzielcze Zrzeszenia BPS.

Czytaj także: BPS zachęca swoich klientów do ekologicznych zmian

Źródło: Bank Polskiej Spółdzielczości / Bank BPS