Nowa promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska

Nowa promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska
Fot. Mastercard
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Mastercard wraz z Bankiem Pocztowym i Caritas Polska poinformował o nowej promocji w programie Bezcenne Chwile. Posiadacze nowo zarejestrowanych kart Banku Pocztowego z logo Caritas Polska automatycznie powiększą swoje konto w programie o liczbę punktów odpowiadającą kwocie 215 zł, które automatycznie zamienione będą na cegiełki dobroczynne dla Caritas Polska. Promocja rozpoczyna się 4 sierpnia 2020 r. i potrwa do końca roku.
Dzięki promocji każdy nowy użytkownik karty @MastercardPL z logo @CaritasPolska, wydanej przez @PocztowyBank, otrzyma w programie #BezcenneChwile cegiełki charytatywne o wartości 215 zł #Mastercard #Caritas #BankPocztowy

Dzięki karcie Mastercard z logo Caritas, wydanej do konta w ramach Programu „Uratuję Cię” Banku Pocztowego, użytkownik ma możliwość wspierać cele dobroczynne podczas codziennych zakupów. Za każdą płatność zrealizowaną kartą, także w internecie, przyznawane są punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które następnie zamieniane są na cegiełki i przekazywane Caritas Polska. Caritas przeznacza je na pomoc potrzebującym z serwisu uratujecie.pl. Najwięcej punktów użytkownik zyskuje podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych. Konsumenci, którzy od 4 sierpnia 2020 r. wybiorą tę kartę, zostaną dodatkowo nagrodzeni punktami na start, dzięki czemu już od samego początku jej używania mogą działać w szczytnym celu. Użytkownikowi nowej promocji zostaną przyznane punkty odpowiadające kwocie 215 zł, które od razu trafią w ramach pomocy potrzebującym do Caritas Polska. Punkty się naliczają, gdy karta jest aktywna, czyli wykonana została minimum jedna transakcja.

„Pomagasz jak nigdy, płacąc jak zawsze”

„Pomagasz jak nigdy, płacąc jak zawsze – to motto najlepiej oddające sedno programu Bezcenne Chwile. Często chcemy pomagać, ale w codziennych obowiązkach nie mamy na to czasu. Unikalna na polskim rynku karta z logo Caritas Polska pozwala pomagać innym, przy realizacji codziennych płatności kartą, których każdy z nas wykonuje wiele. Dzięki temu rozwiązaniu pomoc potrzebującym osobom nie jest aktywnością „od święta”, lecz powtarzalną czynnością wpisującą się w agendę każdego dnia” – mówi Jarosław Banach, dyrektor zarządzający Pionem Rozwoju Biznesu w Banku Pocztowym.

„Caritas Polska już od 30 lat dociera z pomocą dla potrzebujących w Polsce i na świecie. Ten rok jest jednak szczególnie wymagający ze względu na kryzys wywołany epidemią. Cieszę się, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie możemy liczyć na wsparcie sprawdzonych partnerów – Banku Pocztowego i Mastercard oraz tysięcy darczyńców. Dzięki tej solidarności możemy skutecznie nieść pomoc i nadzieję, a także budować wiarę w drugiego człowieka oraz w to, że razem jesteśmy w stanie przezwyciężyć każdy kryzys” – mówi ks. Marcin Iżycki, dyrektor Caritas Polska.

Polacy chętnie wspierają cele dobroczynne

„Wielu z nas chętnie poświęca się działaniom filantropijnym oraz niesieniu pomocy potrzebującym. Pomaganie innym jest bezcenne, a obecnie istnieje wiele sposobów na takie działania. Polacy chętnie wspierają cele dobroczynne, zwłaszcza w wyjątkowych okolicznościach, takich jak pandemia. Prawie połowa (44%) ankietowanych w naszym badaniu przekazała w maju  darowiznę online, a 18% zrobiło to po raz pierwszy (Badanie zrealizowane na zlecenie Mastercard przez agencję Fly Research w maju 2020 r., na próbie 7500 dorosłych respondentów z 15 krajów, w tym z Polski). Dlatego cieszymy się z możliwości wspierania tak szlachetnych inicjatyw jak karta Banku Pocztowego w ramach programu Uratuję Cię Caritas Polska. Nowa promocja udowadnia, że działania charytatywne jeszcze nigdy nie były prostsze” – mówi Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych i CRM w polskim oddziale Mastercard Europe.

Czytaj także: Allegro w programie Mastercard Bezcenne Chwile tylko w Banku Pekao >>>

Program Bezcenne Chwile jest mostem łączącym banki i konsumentów, którzy chcą realizować swoje pasje każdego dnia. Każda płatność kartą Mastercard u dowolnego sprzedawcy czy usługodawcy na terenie Polski zasila konto uczestnika, przybliżając go do wybranego celu w ramach danej pasji. Więcej informacji znajduje się na stronie www.bezcennechwile.pl.

Źródło: MasterCard