Nowa inwestycja w centrum Miasteczka Wilanów

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

141127.widok061.01.400Polnord rozpoczyna nowy projekt mieszkaniowy w ramach osiedla Śródmieście Wilanów.  Do sprzedaży trafi 143 mieszkań w jednym z najciekawszych architektonicznie i najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie.

Budynek E będzie stanowił ostatni, piąty etap Śródmieście Wilanów – ekskluzywnego osiedla położonego w obrębie ulic Kazachskiej i Branickiego. Najnowsza inwestycja Polnordu będzie wyróżniała się nowoczesną architekturą i wysoką dbałością o detale, stanowiące o wyjątkowości projektu. Kubistyczna bryła o stonowanej kolorystyce, elementy geometryczne elewacji oraz nowoczesne, loftowe wnętrza klatek schodowych nadadzą tej inwestycji wyjątkowe oblicze.

W Budynku E znajdą się mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe, o metrażach od 32 do 94 m2. Deweloper zadbał o duży wybór najbardziej poszukiwanych na rynku wielopokojowych mieszkań o niewielkiej powierzchni: 2 pokoje są dostępne już od 33 m2, 3 pokoje – od 47 m2, 4 pokoje – od 65 m2. Mieszkania będą posiadały kubikowe balkony i loggie, a w wybranych lokalach na parterach  będzie możliwość posiadania własnego ogródka.

Jesteśmy przekonani, że nasz najnowszy projekt spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów poszukujących mieszkań na kameralnym osiedlu w Miasteczku Wilanów. Oferujemy klientom elegancki, minimalistyczny budynek, wyposażony we wszystkie udogodnienia, a do tego atrakcyjne rozkłady mieszkań i dodatkowe pakiety umożliwiające wykończenie lokali pod klucz – mówi Tomasz Sznajder, Wiceprezes Zarządu Polnord SA. 

Budynek E, podobnie jak wszystkie inwestycje w ramach Śródmieścia Wilanów, będzie posiadał przestronne, wewnętrzne patio ze starannie zaprojektowaną zielenią, elementami małej architektury, nastrojowym oświetleniem oraz placem zabaw. W czterokondygnacyjnym budynku zaprojektowano także na parterach  lokale użytkowe. Zakończenie inwestycji przewidziano na 2017 rok. W ofercie Polnordu można kupić obecnie jeszcze  mieszkania w budynku F, którego budowa zakończy się rok wcześniej.

Osiedle Śródmieście Wilanów ma charakter kameralny i jednocześnie wielkomiejski. Mieści się niedaleko projektowanej, eleganckiej galerii handlowej, która dołączy do najbardziej prestiżowych miejsc na handlowej mapie Warszawy. Śródmieście Wilanów zostało w tym roku uhonorowane przez magazyn „Estate” jako jedna z najlepszych inwestycji deweloperskich w Warszawie.

Źródło: Polnord SA