Nowa aplikacja mobilna ING Business już dostępna

Nowa aplikacja mobilna ING Business już dostępna
Fot. ING Bank Śląski
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
ING Bank Śląski wprowadził nową wersję aplikacji mobilnej dla firm – ING Business. Klienci zyskują proste i intuicyjne rozwiązania oraz zupełnie nowe doświadczenie bankowania. A zastosowanie nowoczesnej technologii Flutter by Google pozwala znacznie szybciej dostarczać użytkownikom nowe funkcje i usługi.
.@ING__Polska wprowadził nową wersję aplikacji mobilnej dla firm – #INGBusiness #ING

– Klienci biznesowi ING korzystają z aplikacji mobilnej ING Business od 2012 roku. Od tego czasu dokonaliśmy wielu modyfikacji, jednak ze względu na olbrzymie zmiany w przestrzeni internetowej i konieczność dopasowania do oczekiwań wymagających użytkowników – podjęliśmy decyzję o radykalnej przebudowie aplikacji. A zastosowanie nowoczesnej technologii Flutter by Google to nie tylko lepsze działanie aplikacji, ale też większa elastyczność i krótszy czas wprowadzenia zmian i aktualizacji dla naszych klientów – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za segment klientów biznesowych.

Czytaj także: ING Bank Śląski: pomoc dla firm w przejściu do sieci i trzy miesiące bez opłat >>>

– Na tym etapie koncentrujemy się na dostarczeniu użytkownikom nowego technologicznie narzędzia – prostego, intuicyjnego, z nową szatą graficzną. Bo właśnie w nowej technologii dostrzegamy możliwości. Premiera odmienionej aplikacji to zarówno nowe otwarcie, jak i zapowiedź kolejnych zmian – dodał Michał Bolesławski.

Nowości w aplikacji mobilnej ING Business

  • nowy sposób logowania do nowej wersji aplikacji – podczas pierwszego logowania użytkownik zostanie poproszony o ustanowienie 6-cio cyfrowego kodu PIN, za pomocą którego będzie logował się do aplikacji mobilnej ING Business i autoryzował w niej przelewy;
  • nowa szata graficzna – organizacja informacji i nawigacja są bardziej przejrzyste, proste i intuicyjne;
  • lepsza organizacja – użytkownicy dysponują w większości znanymi już funkcjami, ale znacznie lepiej zorganizowanymi;
  • zastosowanie nowoczesnej technologii Flutter by Google – dzięki której nowe funkcje i usługi będą dostępne szybciej.

Nowa wersja aplikacji mobilnej ING Business jest dostępna w sklepach App Store i Google Play. Więcej informacji na temat nowej wersji aplikacji mobilnej ING Business jest dostępnych na stronie: ingbusiness.pl/mobile

Źródło: ING Bank Śląski S.A.