Nest Bank rozwija ofertę kredytową dla obcokrajowców

Nest Bank rozwija ofertę kredytową dla obcokrajowców
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Usługi finansowe dla obcokrajowców zyskują w Polsce coraz większą popularność. Produkty bankowe przygotowane z myślą o nich posiada również Nest Bank. W ofercie znalazły się zarówno rachunki osobiste, jak i kredyty gotówkowe.

#nestbank rozwija ofertę kredytową dla obcokrajowców

Nest Bank jest jedną z instytucji finansowych otwartych na zagranicznych klientów mieszkających na stałe w Polsce. Decydując się na konto w Nest Banku obcokrajowiec zostanie poproszony o przedstawienie jedynie karty stałego pobytu i paszportu lub dowodu osobistego. Oferta Nest Konta skierowana do cudzoziemców jest równie korzystna jak dla pozostałych klientów. Jego założenie, prowadzenie, korzystanie z karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet oraz internetowe przelewy krajowe są bezwarunkowo bezpłatne.

Nest Bank konsekwentnie rozwija również swoją ofertę kredytową skierowaną do klientów z zagranicy. O kredyt gotówkowy w Nest Banku mogą ubiegać się obcokrajowcy mieszkający i pracujący w Polsce. Oferta dotyczy zarówno obywateli Unii Europejskiej, jak i pozostałych krajów należących do ONZ. Aby starać się o kredyt należy posiadać numer PESEL, paszport lub dowód osobisty wydany w jednym z krajów należących do UE oraz kartę stałego pobytu.

Minimalne formalności

– Od wprowadzenia w Nest Banku oferty kredytowej dla obcokrajowców, z każdym miesiącem obserwujemy ciągły wzrost zainteresowania naszym produktem. Wynika to przede wszystkim z szybkiego procesu przy zachowaniu minimalnych formalności, analogicznie jak to ma miejsce w procesie kredytowym dla obywateli Polski – mówi Bartłomiej Babicz z Nest Banku

Oferta Nest Gotówka dla Obcokrajowca wyróżnia się wysoką kwotą kredytu oraz możliwością rozłożenia rat nawet na 144 miesiące. Obcokrajowiec może również skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu lub dostępnych usług dodatkowych w ramach standardowej oferty banku. Co ważne  przy analizowaniu zdolności kredytowej obcokrajowców Nest Bank bierze pod uwagę wszystkie dostępne źródła dochodu, w tym także Indywidualną Działalność Gospodarczą prowadzoną przez nich w Polsce.

Źródło: Nest Bank