MOYA wprowadziła karty paliwowe dla mikroprzedsiębiorców

MOYA wprowadziła karty paliwowe dla mikroprzedsiębiorców
Źródło: MOYA
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 20 września ‘22 każdy podmiot gospodarczy, bez względu na ilość tankowanego paliwa czy liczbę aut we flocie, może tankować ze zniżką na każdej z niemal 400 stacji MOYA w całej Polsce i pobierać zbiorczą fakturę. Każdy, kto zarejestruje się do programu MOYA mikrofirma, otrzyma zniżkę 10 gr/ l na dowolne paliwo do końca bieżącego roku ‒ poinformowała Firma.

Program MOYA firma od ponad dziesięciu lat jest partnerem różnej wielkości polskich firm transportowych i logistycznych.

Od 20 września ‘22 ze wszystkich korzyści kart flotowych MOYA firma mogą korzystać także mikro przedsiębiorstwa czy jednoosobowe działalności gospodarcze, bez względu na liczbę samochodów we flocie czy minimalne ilości tankowanego paliwa.

Czytaj także: Polskie firmy transportowe mocno odczuwają skutki wojny w Ukrainie

MOYA firma dla mikroprzedsiębiorców

– Na naszym rynku funkcjonuje wiele małych  firm oraz  jednoosobowych działalności gospodarczych, dla których użytkowanie pojazdów nie jest głównym przedmiotem aktywności. Z oczywistych względów ich wolumeny zakupów paliwa są niewielkie  i trudno było im do tej pory uzyskać satysfakcjonujące zniżki na paliwo. Od 20 września jednak każda, nawet najmniejsza firma może zarejestrować się do programu MOYA mikrofirma i otrzymać rabat do 10 gr/l na wszystkie paliwa – zapewnia Andrzej Kisała, dyrektor ds. rozwoju sprzedaży flotowej MOYA i dodaje:

– Co równie ważne dla jednoosobowych działalności gospodarczych – istnieje możliwość otrzymywania  zbiorczej faktury, co znacznie upraszcza i obniża koszty księgowe.

Czytaj także: Pandemia, wojna w Ukrainie, inflacja, Pakiet Mobilności pogrążają firmy z branży transportu‒spedycji‒logistyki

Bez dodatkowej umowy, wystarczy aplikacja

Aby stać się użytkownikiem programu wystarczy pobrać darmową aplikację mobilną MOYA firma i za jej pośrednictwem zarejestrować się (aplikacja dostępna jest w Google Play, App Store oraz App Gallery).

Kolejnym usprawnieniem w ramach usługi MOYA mikrofirma będą płatności mobilne przy dystrybutorze, których wdrożenie jest planowane jeszcze w tym roku.

Czytaj także: BIG InfoMonitor: już co trzeciego Polaka nie stać na jazdę samochodem

Źródło: MOYA