Monika Kulińska z zarządzie TU Allianz Życie Polska S.A.

Monika Kulińska z zarządzie TU Allianz Życie Polska S.A.
Monika Kulińska Fot. TU Allianz Życie Polska S.A.
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Monika Kulińska została powołana na członka zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. od 1 października. Będzie odpowiadać za Pion Sprzedaży w spółce życiowej. Dysponuje szerokim doświadczeniem w zakresie rozwoju, rekrutacji i zarządzania siecią sprzedaży agencyjnej.

Monika Kulińska dołączyła do działu HR Avivy w 1997 r. W 2009 r. została dyrektorem HR, w 2016 r. dołączyła do zarządu Aviva Sp. z o. o. (obecnie Allianz Sp. z o. o.) Od dawna angażuje się w działania społeczne, w 2015 r. została prezesem Fundacji Zawsze przy Tobie (wcześniej Fundacja Aviva). Od 2019 r. kierowała również rekrutacją i rozwojem w sieci agencyjnej. Po połączeniu spółek Aviva z Allianz Polska objęła stanowisko dyrektora odpowiedzialnego za sprawy HR w Allianz Polska, kontynuując swoje zaangażowanie w obszarze wsparcia sprzedaży.  

Czytaj także: Prezes TU Allianz Życie ze zgodą KNF >>>

– Serdecznie witamy Monikę Kulińską w zarządzie Allianz Życie. Cieszymy się, że wykorzysta swoje doświadczenie w zakresie rozwoju sieci sprzedaży, dając silne wsparcie naszym agentom, aby kontynuowali swoje sukcesy w zakresie sprzedaży i jakości obsługi klientów. Życzymy jej pomyślności i satysfakcji – mówi Matthias Baltin, prezes spółek ubezpieczeniowych Allianz Polska, który dotychczas odpowiadał też za sprzedaż w zarządzie Allianz Życie.

Źródło: Towarzystwo Ubezpieczeń Allianz Życie Polska S.A. / TU Allianz Życie Polska S.A.