Mieszkania do zakochania

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150206.osiedle.400xJaki wybrać kredyt? Jakie spłacać raty? Jak skorzystać z programu "Mieszkanie dla Młodych" - to jedne z najczęstszych pytań przy zakupie lokali. Program porad finansowych dla klientów ma Polnord, który zaprasza na Walentynkowy Tydzień Korzyści.

Od 7 do14 lutego Polnord, czołowy polski deweloper mieszkaniowy, organizuje „Walentynkowy Tydzień Korzyści”. Wszyscy poszukujący mieszkania mogą skorzystać z promocyjnych cen i rabatów, pomocy ekspertów rynku finansowego, a w przypadku szybkiej decyzji – otrzymać premię pieniężną.  

Wybór sposobu finansowania zakupu mieszkania, podniesienie wiarygodności kredytowej, optymalny dobór wysokości rat kredytu – to poważne decyzje, które wymagają fachowego doradztwa. Dlatego w biurach sprzedaży Polnordu, przez tydzień, od 7 do 14 lutego, na klientów czekają eksperci Domu Kredytowego Notus,  jednej z trzech największych instytucji doradztwa kredytowego w Polsce.

Deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych zakupem własnego mieszkania do bezpłatnej konsultacji kredytowych oraz do poszerzenia swojej wiedzy na temat rynku nieruchomości. Bogata oferta  Polnordu w znacznej swojej części spełnia warunki dofinansowania kredytu w ramach rządowego programu”MdM”.  Eksperci podpowiedzą, jak najkorzystniej skorzystać z dofinansowania programu. 

Podczas  „Walentynkowego Tygodnia Korzyści” ceny mieszkań Polnordu będą przyjazne nie tylko dla zakochanych. Dlatego przed wyborem swojego M nawet w innej lokalizacji warto sprawdzić ofertę Polnordu.

Każdy zakup mieszkania z oferty Polnordu finansowany kredytem obsługiwanym przez DK Notus nagradzany jest teraz premią zwrotną w postaci środków na karcie kredytowej Visa. Przy podpisaniu umowy na zakup mieszkania każdy klient Polnordu otrzymuje kartę rabatową „Home&Profit”. Dzięki niej może zrobić zakupy nawet z 50% rabatem w siedmiuset punktach handlowych oraz  sieciowych marketach budowlanych, oferujących wyposażenie i wykończenie wnętrz w Polsce. Dla osób, które nie chcą, lub nie mogą zająć się osobiście wykończeniem nowego mieszkania, Polnord proponuje  program „Wyposażenie w cenie M”.

Skorzystanie z oferowanych przez Polnord programów pozwala klientom zaoszczędzić od 7 tys. zł do ponad 20 tys. zł. Tę kwotę można wykorzystać jako wkład własny przy kredycie hipotecznym lub wydać na inne cele i przyjemności.

Polnord sprzedał w ubiegłym roku 1251 lokali, co stanowi w historii firmy rekordowy wynik. Najlepszą sprzedaż odnotowano w Warszawie i Trójmieście, gdzie Polnord koncentruje swoje działania deweloperskie i sprzedażowe.

Źródło: Polnord SA