Michał Majchrzak z PZU do CUK Ubezpieczenia

Michał Majchrzak z PZU do CUK Ubezpieczenia
Michał Majchrzak Fot. CUK Ubezpieczenia
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Do CUK Ubezpieczenia dołączył Michał Majchrzak, który będzie kierował sprzedażą ubezpieczeń życiowych.

Zbudowanie sieci sprzedaży oraz rozbudowa portfela klientów ubezpieczeń na życie to strategiczne zadania, za które będzie odpowiedzialny nowy menedżer, który w ostatnim czasie dołączył do CUK.

Doświadczenie zawodowe

Michał Majchrzak w CUK Ubezpieczenia objął stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie. W multiagencji będzie odpowiadał za stworzenie od podstaw struktury sprzedażowej specjalizującej się w oferowaniu polis z tego obszaru. Michał Majchrzak to menedżer z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywał w PZU Życie. Przeszedł tam wszystkie etapy rozwoju zawodowego od agenta ubezpieczeniowego po stanowiska kierownicze. W ostatnim czasie zarządzał siecią sprzedaży złożoną z ponad 150 agentów i doradców zarządzanych przez blisko 20 menedżerów oraz dyrektorów.

– Jestem przekonany, że znalazłem się w CUK w bardzo dobrym momencie. Dzięki otwartości zarządu, który umożliwił mi stworzenie od podstaw unikalnego i bardzo atrakcyjnego systemu wynagrodzeń dla doradców jesteśmy idealnym i przyjaznym miejscem dla osób z branży finansowej, które zechcą rozwijać się zawodowo pod szyldem CUK Ubezpieczenia. Firma z ponad 20 letnią obecnością w branży do tej pory stawiała przede wszystkim na ubezpieczenia majątkowe. Budowa sieci sprzedaży złożonej tylko i wyłącznie ze specjalistów ds. sprzedaży i obsługi ubezpieczeń na życie pozwoli na zdecydowanie zaznaczenie swojej obecności również i w tej linii biznesowej – mówi Michał Majchrzak, Dyrektor ds. Sprzedaży Ubezpieczeń na Życie w CUK Ubezpieczenia.

Czytaj także: Tomasz Poradzewski dołączył do CUK Ubezpieczenia >>>

– Ubezpieczenia na życie to jeden z filarów produktowych aktualnej strategii rozwoju CUK Ubezpieczenia. Wierzę, że dotychczasowe doświadczenie Michała zaowocuje zbudowaniem prężnej struktury sprzedażowej, która znacznie rozwinie ten obszar ubezpieczeń w naszej firmie – mówi Jacek Byliński, Prezes Zarządu CUK Ubezpieczenia.

Źródło: CUK Ubezpieczenia