mBank: firmowa karta z własnym logo albo innym wybranym wizerunkiem

mBank: firmowa karta z własnym logo albo innym wybranym wizerunkiem
Fot. Materiały prasowe mBanku
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
mBank jako pierwszy w Polsce wprowadza kartę firmową, na której przedsiębiorca może umieścić wybrany przez siebie wizerunek, w tym swoje logo.

#mBank jako pierwszy w Polsce wprowadza kartę firmową, na której przedsiębiorca może umieścić wybrany przez siebie wizerunek #karty #firmy #banki

Visa Business Foto to karta debetowa z oferty firmowej, dzięki której można posiadać „plastik” z wybranym przez siebie wzorem. To pierwsza tego typu karta, na której przedsiębiorca będzie mógł umieścić logo swojej firmy.

– Umieszczając logo i np. zdjęcie oddające charakter prowadzonej działalności, klient będzie mógł z karty debetowej stworzyć wizytówkę swojego biznesu. Żaden konkurencyjny bank nie daje takiej możliwości dla klienta z segmentu MŚP – mówi Maciej Wieczorek z departamentu klienta firmowego.

2 zł miesięcznie za kartę z własnym wizerunkiem

Opłata za kartę z wybranym wizerunkiem wynosi 2 zł miesięcznie, a pozostałe koszty są takie same jak dla podstawowych kart firmowych: 0 zł za wydanie dla kont podstawowych, 5 zł za dla pomocniczych.

mBank oficjalnie otworzył naszpikowaną technologią siedzibę w Nowym Centrum Łodzi. Smartfon jest w niej nieodzowny – służy jako klucz wejściowy, pomaga zarezerwować salę czy odnaleźć miejsce spotkania. Na pięciu rozległych piętrach pracuje ponad 2 tys. specjalistów, wcześniej rozproszonych w sześciu lokalizacjach w całym mieście. Nowa siedziba wspiera pracowników i ułatwia im współpracę.

Źródło: Informacja prasowa mBanku