Manpower z nowym szefem na Polskę

Manpower z nowym szefem na Polskę
Kamil Sadowniczyk Fot. ManpowerGroup
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Z początkiem stycznia Kamil Sadowniczyk awansował na stanowisko dyrektora Manpower w Polsce. Do jego obowiązków należy zarządzanie największą marką w strukturach ManpowerGroup, oferującą takie rozwiązania jak praca tymczasowa, outsourcing, rekrutacje stałe.

Kamil Sadowniczyk na nowym stanowisku jako dyrektor Manpower w Polsce jest odpowiedzialny za zarządzanie siecią ponad 70 biur firmy w których pracuje ponad 300 pracowników. Do jego obowiązków należy tworzenie oraz realizacja strategii brandu a także utrzymanie jego dalszego wzrostu.

Doświadczenie zawodowe

Kamil Sadowniczyk jest związany z firmą od blisko 5 lat. Swoją karierę w Manpower rozpoczął w 2017 roku jako menedżer regionalny, by po pięciu miesiącach awansować na dyrektora dywizji odpowiedzialnej za rozwój sieci oddziałów onsite. Z branżą HR jest związany od 17 lat.

Kamil Sadowniczyk na stanowisku dyrektora Manpower zastąpi Tomasza Walenczaka, który awansował na dyrektora zarządzającego ManpowerGroup w Polsce.

Manpower to największy brand należący do ManpowerGroup, działający nad Wisłą od ponad 20 lat, a dziś będący jednym z liderów w zakresie rozwiązań pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu.

Źródło: ManpowerGroup w Polsce