Magdalena Marciniak nowym partnerem w MDDP

Magdalena Marciniak nowym partnerem w MDDP
Fot. MDDP
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 1 stycznia 2018 roku do grona partnerów firmy MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy dołączyła Magdalena Marciniak, stojąca na czele Zespołu Cen Transferowych.

Magdalena #Marciniak nowym partnerem w #MDDP

– Dla Magdaleny Marciniak i całego zespołu cen transferowych ostatni rok to bardzo intensywny czas. Ceny transferowe znalazły się w centrum zainteresowania administracji podatkowej, która zamierza dokładniej badać i kontrolować transakcje między podmiotami powiązanymi. Zmiany, których doświadczamy są duże, istotne i skomplikowane, co dla wielu firm oznacza nowe obowiązki, a dla nas intensywną pomoc klientom w ich realizacji – mówi Renata Dłuska, partner zarządzający w MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy. – Z ogromną satysfakcją mogę powiedzieć, że Zespół Cen Transferowych, na czele którego stoi Magdalena Marciniak, wspaniale sprostał tym wyzwaniom. Dzięki wszechstronnej ekspertyzie i doświadczeniu w realizacji dużych i złożonych projektów cieszy się rosnącym zaufaniem klientów, którzy cenią wiedzę Magdy oraz doceniają umiejętność rozwiązywania przez nią najtrudniejszych problemów związanych z rozliczeniami między podmiotami powiązanymi.

Magdalena Marciniak – doradca podatkowy, partner w Zespole Cen Transferowych. Jest odpowiedzialna za projekty dotyczące dokumentowania przepływów transakcyjnych w grupach kapitałowych oraz wyceny transakcji towarowych i usługowych pomiędzy podmiotami powiązanymi. Prowadzi projekty dotyczące restrukturyzacji działalności w grupach kapitałowych w zakresie funkcjonalności i optymalizacji łańcucha dostaw, opracowywania i implementacji polityki cen transferowych w grupach kapitałowych czy wsparcia przy kontrolach podatkowych w zakresie cen transferowych. Posiada doświadczenie w zakresie przygotowania wniosków Uprzednich Porozumień Cenowych. Prowadzi warsztaty z zakresu przygotowywania dokumentacji cen transferowych oraz stosowania metod podatkowych w transakcjach z podmiotami powiązanymi.

Jest ekspertem z blisko 10-letnim doświadczeniem w zakresie cen transferowych. Przed dołączeniem do Zespołu Cen Transferowych w MDDP, zdobywała doświadczenie w jednej z firm Wielkiej Czwórki. Jest absolwentką kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej oraz autorką licznych publikacji z zakresu cen transferowych. Jej artykuły ukazują się w prasie ogólnopolskiej, tytułach międzynarodowych oraz mediach branżowych o tematyce podatkowej.

Źródło: Informacja prasowa MDDP