MA z Laurem Klienta

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mondial.assistance.250xMarka Mondial Assistance otrzymała tegoroczny Laur Klienta - Odkrycie 2013 roku w kategoriach usługi assistance oraz ubezpieczenia turystyczne.

Odkrycie Roku jest specjalną kategorią programu Laur Klienta, stworzoną z myślą o innowacyjnych produktach i usługach, które klienci darzą zaufaniem, ciekawie i skutecznie wprowadzanych na rynek oraz tych, które zostały po raz pierwszy wskazane przez klientów w ogólnopolskim plebiscycie konsumenckim.

Jest nam niezmiernie miło, że nasze działania zmierzające do bycia innowacyjnym liderem w branży usług pomocowych zostały docenione i nagrodzone. Jest to dla nas szczególnie cenne, biorąc pod uwagę, jak duży wpływ na przyznanie wyróżnienia ma obiektywne głosowanie konsumentów. Bycie jedyną nagrodzoną marką w kategorii usług assistance oraz ubezpieczeń turystycznych to duże osiągnięcie, a bycie o krok przed tak wymagającymi konkurentami rynkowymi potwierdza, że nasze starania nie idą na marne” – mówi Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance.

Źródło: PIU