Wydajemy: Luxus RX 400H Lexus

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

kf.2009.d1.foto.44.a.150xLUXUS Rx 400h LEXUS

Ten suv jest w stanie zrobić wszystko na drodze. Nawet długo stać w korkach. Lexus tak naprawdę jako pierwszy wprowadził technologię hybrydową. Co za tym idzie, przyspieszenie i osiągi są zadowalające. Inni mogą tylko podziwiać.

Jeżeli samochód jest napędzany wyłącznie silnikiem elektrycznym, poziom emisji spalin jest absolutnie równy zeru. Jeżeli auto porusza się w cyklu mieszanym, poziom emisji dwutlenku węgla wynosi tylko 192 g/km. Popatrzmy na wyniki zużycia paliwa: w cyklu mieszanym auto zużywa 8,1 l/100 km, co Rx 400h stawia w czołówce aut i technologii hybrydowej. Przyspieszenie auto uzyskuje od 0 do 100 km w 7,6 sekundy.

Na rynku mamy do wyboru dwa modele: z silnikiem 3,5-litrowym V6 lub napędem hybrydowym. To auto dla wymagających. Podczas poruszania się nawet z niewielką prędkością silniki elektryczne pracują. Pojazd porusza się wtedy bezszelestnie, nawet podczas hamowania.

Designerzy Lexusa zadbali o to, by podczas podróży komfort i praktyczność otulały nas non stop.W Rx 400h zastosowano sporo dodatków z bardzo przyjemnego aluminium. Każdy z nabywców sam wybiera tapicerkę i liczbę dodatkowych udogodnień. Wnętrze auta jest bardzo funkcjonalne i uniwersalne (na przykład tylna kanapa składa się w określonych proporcjach, tj. 40/20/40). Co do funkcji multimedialnych: Lexus Rx wyposażony jest w 11-głośnikowy system audio Mark Levinson® surround. System ten gwarantuje krystaliczny dźwięk podczas dalekiej podróży. DVD posiada parametry kina domowego wysokiej jakości. Całość zachwyca i zaprasza do długiej jazdy tych z Państwa, którzy są w rozjazdach. I mają wystarczająco grube portfele.

www.lexus-polska.pl, cena: od 224 000 zł.

 

TECHNOLOGIA S.C.-LX 90

To bardzo wysokiej rozdzielczości wzmacniacz Susano z linii LX, jeden z najpotężniejszych i najbardziej zaawansowanych systemów. Mówi się o nim, że przebija wszystkich w swojej klasie. Wyposażony jest w unikalny wzmacniacz Direct Energy HD, który został opracowany z inżynierami ICEpower. Zapewnia on silną dawkę mocy, która jest w stanie napędzić maksymalną moc rzędu 1400 W. Jeżeli chodzi o dzwięk, został tu wykorzystany system, który z powodzeniem jest stosowany w studiach muzycznych. Można powiedzieć, że inżynierowie stanęli na wysokości zadania, wyposażając tak unikalny model w szereg udogodnień. Separatek Power Block Design w samej konstrukcji zapewnia idealną separację ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na bank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI