„Lato z kartą” w Euro Banku

„Lato z kartą” w Euro Banku
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Do 30 września br. trwa wakacyjna promocja kart kredytowych „Lato z kartą” w Euro Banku S.A. W tym czasie znosi on opłaty za korzystanie z karty za granicą, oferuje darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz daje możliwość zdobycia dodatkowych premii – nawet do 130 zł.

Promocja „Lato z kartą” trwa od 1 lipca do 30 września 2017 r. i skierowania jest zarówno do nowych, jak i do obecnych użytkowników kart kredytowych Euro Banku. W tym okresie nie pobiera on prowizji od operacji kartami kredytowymi – za wypłaty gotówki z bankomatów własnych i bankomatów za granicą oraz za przewalutowanie transakcji zagranicznych. W ramach promocji klienci banku mogą otrzymać również premię – chodzi o 5% zwrotu za wydatki kartą w restauracjach za granicą (nawet do 100 zł) oraz premię w wysokości 30 zł za realizację pięciu transakcji telefonem przez Android Pay™ na łączną kwotę minimum 100 zł.

Promocja kart kredytowych „Lato z kartą” to:

  • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Euro Banku
  • 0 zł – za wypłaty z bankomatów za granicą
  • 0 zł – za przewalutowanie transakcji zagranicznych
  • 5% zwrotu za wydatki w restauracjach za granicą
  • 30 zł premii za 5 płatności przez Android Pay.

Warunkiem skorzystania z promocji „Lato z kartą” jest posiadanie aktywnej umowy karty kredytowej, zawartej przed rozpoczęciem promocji lub w jej trakcie oraz terminowe zwracanie co najmniej minimalnej kwoty spłaty oraz rat wynikających z innych zobowiązań kredytowych wobec banku.

Regulamin promocji, szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje, „Regulamin wydawania i używania kart kredytowych Euro Banku S.A.” „Zasady korzystania z kart płatniczych Euro Bank S.A. w Android Pay” dostępne są na www.eurobank.pl oraz w placówkach Euro Banku S.A.