Koronawirus nie przeszkodzi Legii Warszawa w osiągnięciu celów sportowych i biznesowych

Koronawirus nie przeszkodzi Legii Warszawa w osiągnięciu celów sportowych i biznesowych
Fot. Legia.com
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Skutki pandemii będą odczuwalne w sporcie i w całej gospodarce jeszcze przez długi czas - pisze w komentarzu dla aleBank.pl Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa po ogłoszeniu przez rząd planów odwieszenia rogrywek Ekstraklasy.

#DariuszMioduski: Sportowo nasze cele pozostają jednak niezmienne i priorytetem wciąż jest mistrzostwo Polski, i gra w pucharach europejskich @LegiaWarszawa

Powrót do na boisko i dokończenie sezonu jest dla Legii bardzo ważne, zarówno ze względów sportowych, jak i biznesowych. Nie grając w piłkę nie możemy prowadzić swojej działalności.

Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo, dlatego bardzo aktywnie zaangażowaliśmy się w przygotowanie odpowiednich procedur umożliwiających powrót do gry, włączając w cały proces specjalistów z naszej komórki badawczo-rozwojowej Legia Lab.

W dalszym ciągu pozostaje niepewność związana z komercyjną stroną naszej działalności jako Klubu, bo epidemia odcięła nam praktycznie wszystkie dotychczasowe możliwości zarabiania, a mecze bez udziału publiczności nie rozwiązują tego problemu.

Sportowo nasze cele pozostają jednak niezmienne i priorytetem wciąż jest mistrzostwo Polski i gra w pucharach europejskich.

Kontynuujemy także budowę naszego ośrodka treningowo-szkoleniowego Legia Training Centre, który jest największą tego typu inwestycją w Polsce i będzie stanowił fundament naszego dalszego rozwoju.

Mamy jednak świadomość, że skutki pandemii będą odczuwalne w sporcie i w całej gospodarce jeszcze przez długi czas, dlatego równolegle przygotowujemy się do szukania nowych źródeł przychodowych i przyspieszenia naszej transformacji cyfrowej.          

Źródło: aleBank.pl