Klienci Revolut Premium i Metal skorzystają w podróży z ochrony ubezpieczeniowej Allianz Partners

Klienci Revolut Premium i Metal skorzystają w podróży z ochrony ubezpieczeniowej Allianz Partners
Fot. Revolut
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Revolut nawiązał globalną współpracę z Allianz Partners, wiodącym dostawcą ubezpieczeń w modelu B2B2C i usług assistance. Od kwietnia 2022 r. Allianz Partners zapewnia kompleksowe wsparcie ubezpieczeniowe w podróży klientom Revolut Premium i Revolut Metal z Europy.

Obecni i nowi klienci kont Premium i Metal z 31 rynków Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EEA) i Wielkiej Brytanii otrzymują dostęp do szerokiego spektrum benefitów w ramach ubezpieczenia podróżnego wprost z poziomu aplikacji. Nowy pakiet ubezpieczeń w podróży to przykład konsekwentnego zwiększania wartości płatnych planów dla klientów Premium i Metal.

Zakres pakietu Allianz Partners

Potrzeby klientów stale się zmieniają, bywa że terminy wyjazdów trzeba przesunąć w czasie – zdarza się tak coraz częściej. Dzięki współpracy z Allianz Partners, ubezpieczeni chronieni są zarówno na wypadek odwołania wyjazdu, jak i gdy plan podróży pokrzyżuje pandemia, przykładowo, pozytywny wynik testu na Covid-19.

Czytaj także: Revolut Stays wprowadza usługę Zarezerwuj Teraz, Zapłać Później >>>

Pakiet Allianz Partners zapewnia benefity znane z wcześniejszej oferty, czyli międzynarodową opiekę medyczną w razie nagłych wypadków w podróży, ochronę w razie opóźnienia lub zagubienia bagażu, ubezpieczenie od przerwania lub odwołania wyjazdu, sporty wodne i zimowe. Klienci mają też do dyspozycji dostępny 24/7 numer assistance oraz usługi dodatkowe. W planie Premium znalazła się ochrona ubezpieczeniowa dzieci do lat 17, a w planie Metal rozszerzona ochrona ubezpieczeniowa OC w podróży i ochrona wkładu własnego przy wynajmie samochodu. 

Lepszy pakiet ochrony ubezpieczeniowej dla klientów Revolut

“Nowe ubezpieczenie podróżne przygotowane we współpracy z Allianz Partners zwiększy ochronę i poczucie bezpieczeństwa klientów Revolut. Nasza aplikacja finansowa oferuje szeroką gamę innowacyjnych usług, gdzie obok produktów bankowych, płatniczych, oszczędnościowych, kredytowych oraz inwestycyjnych, istotne miejsce zajmują produkty ubezpieczeniowe. Misją Revolut i Allianz Partners jest zapewnić bezpieczeństwo i chronić zdrowie klientów podczas podróży. Koszt dostępu do procedur medycznych nie może stanowić bariery dla skorzystania z pomocy i opieki, której w danym momencie potrzebują klienci” – powiedział Balazs Gati, Global Head of Insurance w Revolut.

Dzięki nowemu partnerstwu, klienci otrzymają lepszy pakiet ochrony ubezpieczeniowej, wykraczający poza zakres, z którego korzystali do tej pory.

“Allianz Partners z dumą wspiera klientów Revolut kompleksowymi usługami ubezpieczeń w podróży, których zakres, dla dodatkowego spokoju ducha i poczucia bezpieczeństwa klientów, został znacznie rozszerzony. Partnerstwo z Revolut potwierdza naszą umiejętność tworzenia globalnych programów ubezpieczeniowych obejmujących wiele krajów przy tym samym, wysokim poziomie ochrony i jakości obsługi. Chcemy towarzyszyć naszym klientom z sektora fintech i banków cyfrowych oferując usługi łączące innowacyjną technologię i kontakt z żywym człowiekiem. Chcemy być dostawcą pierwszego wyboru dla banków i fintechów” – powiedziała Genoveva Perez Lijo, Head of Global Client Segments w Allianz Partners.

Źródło: Revolut