Karty wielowalutowe Cinkciarz.pl dostępne dla mieszkańców UE

Karty wielowalutowe Cinkciarz.pl dostępne dla mieszkańców UE
Fot. Cinkciarz.pl
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Już nie tylko mieszkańcy Polski, ale prawie wszystkich krajów Unii Europejskiej i Norwegii mogą zamawiać karty wielowalutowe, dostępne na portalu Cinkciarz.pl.

Obserwując bardzo duże zainteresowanie kartami wielowalutowymi wśród mieszkańców Polski, fintech rozszerza zakres działania, oferując produkt mieszkańcom prawie wszystkich krajów Unii Europejskiej (z wyjątkiem Irlandii, Chorwacji, Danii, Bułgarii, Rumunii i Węgier) oraz Norwegii. Cinkciarz.pl rozpoczął już dalsze prace, aby w przyszłości mieszkańcy pozostałych państw UE, ale też m.in. Wielkiej Brytanii również mogli korzystać z kart.

Kartę można zamówić do paczkomatu

Użytkownicy portalu Cinkciarz.pl mogą zamawiać fizyczne karty wielowalutowe z opcją wysyłki na terenie Polski nie tylko pocztą i kurierem. Fintech jako pierwszy na polskim rynku umożliwił dostawę do paczkomatów InPost. Za granicą można natomiast zamawiać karty za pośrednictwem przesyłek kurierskich i pocztowych.

Czytaj także: Cinkciarz.pl udostępnia płatności kartą wielowalutową w Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay >>>

– Dotarcie do coraz większej liczby użytkowników, mieszkańców praktycznie całej Unii Europejskiej, jest ważnym krokiem w ramach międzynarodowego rozwoju usług Cinkciarz.pl – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Szczególnie istotne dla nas było udostępnienie tej nowości na początku wakacji, ponieważ to właśnie podczas zagranicznych podróży szczególnie przydaje się karta wielowalutowa.

Czytaj także: W Cinkciarz.pl i Cinkciarz Pay nowa, błyskawiczna metoda płatności – Skrill >>>

– Naszym celem jest czołowa pozycja wśród dostawców wielowalutowych usług finansowych w Polsce, a w dalszej perspektywie również za granicą, gdzie działamy jako marka Conotoxia. Jako międzynarodowy fintech naturalnym krokiem w rozwoju jest dla nas ekspansja terytorialna. Dotarcie do coraz większej liczby użytkowników, mieszkańców prawie całej Unii Europejskiej i Norwegii, to następstwo ambicji i planów, ale też odpowiedź na potrzeby klientów, z którymi rozmawiamy – dodaje Piotr Kiciński.

Niedługo chcemy umożliwić zamawianie kart przez mieszkańców kolejnych krajów.

Wniosek o wydanie kart składa się online

Portal Cinkciarz.pl udostępnia karty wielowalutowe w formie wirtualnej oraz fizycznej. Wniosek o wydanie kart składa się online. Ich posiadacze zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, a płacić mogą w ponad 160 walutach. Fintech oferuje aplikację mobilną na systemy Android i iOS do obsługi kart. Użytkownicy kart mogą też płacić zbliżeniowo za pomocą smartfona, zegarka i opaski.

Źródło: Cinkciarz.pl, aleBank.pl