Karta kredytowa na abonament w portfelu Raiffeisen Polbank

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140323.raiffeisen.400xDo portfela Raiffeisen Polbank trafiła karta kredytowa na abonament.

To unikalne na polskim rynku rozwiązanie finansowe – bez odsetek od wykorzystanych z karty pieniędzy, prowizji za wypłatę gotówki z bankomatu, opłaty rocznej i opłaty za ubezpieczenie. To rozwiązanie dla osób, które oczekują przede wszystkim wygody w dostępie do środków finansowych, a jednocześnie nie chcą co miesiąc niepokoić się, ile pieniędzy pochłoną im odsetki od wykorzystanych kwot czy opłaty od wypłat w bankomatach. Dzięki swojej konstrukcji karta na abonament daje klientom nie tylko łatwy dostęp do pieniędzy, ale też zapewnia poczucie bezpieczeństwa, bo koszty jej utrzymania są pod pełną kontrolą. Karta dostępna jest dla klientów z dochodami od 1200 zł netto miesięcznie i oferuje dostęp do limitu w wysokości od 1 000 do 3 000 zł. I to wszystko za abonament w wysokości zaledwie 29 zł miesięcznie. To kolejne – po Koncie Wygodnym z programem lojalnościowym – nowatorskie rozwiązanie w ofercie Raiffeisen Polbank.

Aż 51% osób, które na co dzień korzystają z kart kredytowych, uznało kartę na abonament za propozycję atrakcyjną i godną zainteresowania – tak wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie banku przez firmę badawczą ClueLab na reprezentatywnej próbie ankietowanych. Opinię tę podziela też niemal połowa osób nie posiadających kart kredytowych. Jednocześnie dwie na pięć ankietowanych osób z obu grup uznało, że karta na abonament jest dopasowana do ich potrzeb, a co trzecia zadeklarowała, że już teraz skorzystałaby z oferty Raiffeisen Polbank. Abonament za kartę w wysokości 29 zł nie okazał się barierą dla aż 60% badanych, także tych, którzy do tej pory nie deklarowali chęci posiadania karty kredytowej.

„Kartę kredytową na abonament wprowadziliśmy do oferty po gruntownej analizie potrzeb i oczekiwań klientów. Ponieważ najważniejszy dla nich okazał się szybki, łatwy i wygodny dostęp do gotówki, zaproponowaliśmy rozwiązanie, w którym za niewielki abonament użytkownik otrzymuje dostęp do gotówki w najwygodniejszy dla siebie sposób. Może płacić kartą w terminalach, może też bez opłat wybierać pieniądze z bankomatów i nie martwić się o odsetki, bo tych po prostu nie ma. To najbardziej przejrzysta i najprostsza oferta na rynku” – mówi Marcin Chruściel, Dyrektor Departamentu Kart Kredytowych w Raiffeisen Polbank.

Karta na abonament okazała się dla potencjalnych klientów o wiele atrakcyjniejszą propozycją niż inne oferowane na rynku rozwiązania. Aż o połowę więcej osób wybrałoby ją niż kartę z cash backiem, nie mówiąc już o możliwości przeniesienia zadłużenia z karty z innego banku czy możliwość udziału w różnego typu konkursach czy loteriach. O kartę można wnioskować w placówkach Raiffeisen Polbank oraz dzwoniąc na infolinię banku.

Źródło: Raiffeisen Bank Polska S.A.