Ivan Bozev nowym dyrektorem regionalnym Lenovo

Ivan Bozev nowym dyrektorem regionalnym Lenovo
By bfishadow [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Ivan Bozev został nowym dyrektorem wykonawczym i dyrektorem generalnym regionu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej Lenovo, podał koncern.

Firma #Lenovo poinformowała o mianowaniu Ivana Bozeva na stanowisko dyrektora wykonawczego i dyrektora generalnego regionu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. #Bozev

„Firma Lenovo poinformowała o mianowaniu Ivana Bozeva na stanowisko dyrektora wykonawczego i dyrektora generalnego regionu CSEE (Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej)” – czytamy w komunikacie.

Szerszy zakres odpowiedzialności

Ivan Bozev rozszerzy swój zakres odpowiedzialności z regionu Europy Południowo-Wschodniej na nowe terytorium — CSEE. Będzie on nadzorować ciągły rozwój grupy PC Lenovo w Polsce, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Grecji, Rumunii, Serbii, Słowenii, na Słowacji i Węgrzech oraz sześciu innych krajach Europy Wschodniej. Przełożonym Ivana Bozeva jest Francois Bornibus — prezes Lenovo EMEA, a miejscem pracy — sofijskie biuro Lenovo w Bułgarii, podano także.

Ivan Bozev pracuje w Lenovo od ponad 17 lat

Ivan Bozev pracuje w Lenovo od ponad 17 lat. Pełnił w firmie wiele funkcji, poznając różne modele biznesowe i zwyczaje klientów w Europie Południowo-Wschodniej, podkreślono również.

„Zaangażowanie na rzecz firmy, jakie Ivan okazywał przez te lata oraz jego doświadczenie na międzynarodowym rynku IT świadczą o tym, że wniesie do regionu Lenovo CSEE nowe impulsy rozwojowe. Doświadczenie w planowaniu strategicznym, orientacji na klientów oraz budowie marki to kluczowe atuty, które zadecydowały o jego rekomendacji na stanowisko dyrektora wykonawczego CSEE” – powiedział prezes regionu EMEA Lenovo Francois Bornibus, cytowany w komunikacie.

„Bardzo się cieszę z poszerzenia zakresu swoich obowiązków o trzy nowo dodane rynki: Polskę, Czechy i Słowację w sytuacji, gdy Lenovo rozwija się bardzo dynamicznie, dotrzymuje kroku trendom branżowym oraz zapewnia klientom produkty i obsługę najwyższej klasy” – powiedział Bozev.

Lenovo to firma z globalnej listy Fortune 500 o obrotach sięgających 43 mld USD — jest liderem w dziedzinie innowacyjnych technologii dla użytkowników indywidualnych i biznesowych oraz dla dużych przedsiębiorstw. Nasza oferta bezpiecznych produktów i usług o wysokiej jakości obejmuje komputery osobiste (w tym markę Think i urządzenia Yoga działające w różnych trybach), stacje robocze, serwery, pamięć masową, inteligentne telewizory, a także produkty mobilne, takie jak smartfony (w tym marki Moto), tablety i aplikacje.

Źródło: ISBnews