IT@BANK: jakie nowe usługi mobilne planują wprowadzić polskie banki?

IT@BANK: jakie nowe usługi mobilne planują wprowadzić polskie banki?
Fot. aleBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Już 14 listopada 2019 r. obędzie się spotkanie wybitnych praktyków, ekspertów, wizjonerów, osób które odpowiadają za strategię i taktykę działania polskich instytucji finansowych na dorocznym święcie bankowym − IT@BANK.

To konferencja, która gromadzi osoby na bieżąco działające w sektorze finansowym, osoby które odpowiadają za rewolucję dokonywaną w polskich instytucjach finansowych.

Głównymi aspektami, które będą omawiane w ramach tegorocznego Kongresu to przede wszystkim zmiany, jakie są dokonywane w kontekście propozycji dla klientów.

Czyli zmiany na front office. Oraz zmiany, jakie dokonywane są w systemach, w architekturach banków, w obszarach, które dotyka bezpośrednio transformacja cyfrowa.

Pytanie na dzisiaj to: gdzie są obecnie banki, w którym miejscu zmian dokonywanych na naszych oczach, na oczach  klientów?

Ale równocześnie będziemy chcieli porozmawiać o wizjach i planach czołowych polskich banków w zakresie dostarczania jak najlepszych jakościowo usług, głównie w obszarze usług mobilnych.

Będą także oczywiście Goście, którzy odpowiadają za innowacje dokonywane w polskich instytucjach finansowych. Zaprosiliśmy praktyków, którzy na co dzień dokonują przełomowych zmian w obszarze usług płatniczych.

To wszystko już 14 listopada, w Hotelu Hilton, przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Bartłomiej Nocoń,

ekspert sektora finansowego

Źródło: aleBank.pl