ING Bank Śląski: BLIK bez kodu w aplikacji mobilnej dla biznesu

ING Bank Śląski: BLIK bez kodu w aplikacji mobilnej dla biznesu
Fot. stock.adobe.com/Diego
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
ING jako pierwszy bank na rynku uruchomił dla klientów korporacyjnych usługę płatności BLIK, a teraz umożliwia także płatności BLIK bez kodu (tzw. one click) w aplikacji mobilnej ING Business.

Po wykonanej płatności BLIKIEM w internecie klient może dodać sklep internetowy, w którym robi zakupy lub przeglądarkę z której korzysta do zapamiętanych. Dzięki temu kolejne zakupy w zapamiętanym sklepie lub przeglądarce nie będą już wymagały podawania kodu BLIK. Klient tylko potwierdza płatność w aplikacji mobilnej ING Business. Dzięki tej funkcji, płatności BLIKIEM w internecie będą przebiegały jeszcze szybciej i wygodniej z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa. Klienci mogą zarządzać zapamiętanymi sklepami i przeglądarkami w ustawieniach BLIKA w ING Business.

Czytaj także: ING Bank Śląski wprowadza usługę CyberRescue >>>

Duże zainteresowanie płatnościami w e-commerce

– Udostępnienie płatności BLIK bez kodu to odpowiedź na bardzo duże zainteresowanie naszych klientów biznesowych płatnościami w e-commerce. Ponad 60% wszystkich transakcji zrealizowanych do tej pory BLIKIEM w ING Business to płatności w internecie. Teraz będą one jeszcze szybsze i prostsze – powiedziała Izabela Całusińska, Dyrektor odpowiedzialna za Cash Management w ING Banku Śląskim. – W związku z rosnącą popularnością tej usługi, pracujemy nad dalszym rozwojem BLIKA dla biznesu – dodała Całusińska.

Źródło: ING Bank Śląski S.A. / ING