Horyzonty Bankowości: nagroda za debiut w mediach społecznościowych dla Banku Ochrony Środowiska

Horyzonty Bankowości: nagroda za debiut w mediach społecznościowych dla Banku Ochrony Środowiska
Robert Lidke i Paweł Anyszewski © Centrum Prawa Bankowego i Informacji (fot. Marzena Stokłosa)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Podczas uroczystej gali kończącej Horyzonty Bankowości 2018 przyznano nagrodę portalu aleBank.pl za debiut w mediach społecznościowych w 2017 roku i budowanie społeczności wokół misji banku. Laureatem został Bank Ochrony Środowiska.

Nagrodę za debiut w mediach społecznościowych w 2017 roku i za budowanie społeczności wokół misji banku otrzymał Bank Ochrony Środowiska #BOSBank #HoryzontyBankowości @BOS__Bank

– Są banki, które już od dawna są mocno obecne w mediach społecznościowych. Do ich grona dołączył Bank Ochrony Środowiska, który postanowił zbudować wokół siebie społeczność osób zainteresowanych ekologią i zrównoważonym rozwojem. Takie podejście przełożyło się na szybko rosnącą popularność BOŚ Banku w mediach społecznościowych – mówił, przyznając nagrodę za debiut w mediach społecznościowych w 2017 roku i za budowanie społeczności wokół misji banku Robert Lidke, redaktor naczelny aleBank.pl.

Czytaj także: Ranking „Największe banki w Polsce Miesięcznika Finansowego BANK” rozstrzygnięty >>>

Nagrodę w imieniu BOŚ Banku odebrał Paweł Anyszewski, dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu.

– Bank Ochrony Środowiska ma długą tradycję, istnieje od 27 lat, ale dopiero 1,5 roku temu postanowił, że „wejdzie” w media społecznościowe, że odważy się na rozmowę ze swoimi klientami, miłośnikami ekologii. Minęło 1,5 roku i mamy kilkanaście tysięcy osób, które chcą takich informacji, doceniają informacje, które przygotowują ekolodzy. BOŚ jako jedyny bank w Polsce ma inżynierów-ekologów zatrudnionych na etacie – podkreślił przedstawiciel BOŚ Banku. – Media społecznościowe to też zespół i wielkie podziękowania należą się również Dorocie Zielińskiej, która koordynuje te działania – dodał.

Czytaj także: Płatności Mobilne: banki nie muszą obawiać się fintechów >>>

Horyzonty Bankowości 2018 

Horyzonty Bankowości to największe, doroczne przedsięwzięcie sektora bankowego, gdzie w jednym miejscu i czasie organizowane są konferencje, spotkania i debaty z udziałem prezesów, członków zarządów i dyrektorów banków oraz przedstawicieli środowisk akademickich i samorządowych, firm z sektora okołobankowego. W ramach Horyzontów Bankowości 2018 miały miejsce następujące wydarzenia: „Forum Strategii Bankowych”, „Płatności Mobilne”, „BankTech”, konferencja Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Finansowego FINSKILLS. W części popołudniowej odbyła się gala „Rankingu największych banków w Polsce 2018”. Wręczone zostały także doroczne Nagrody Dziennikarskie im. Mariana Krzaka oraz uhonorowano laureatów Konkursu „Etyka w finansach”, zaś zwieńczeniem całodziennych obrad była debata nt. roli edukacji ekonomicznej społeczeństwa i pożądanych kierunków badań naukowych w nowoczesnym systemie finansowym.

Więcej na temat Horyzontów Bankowości 2018 na stronie >>>