Getin Bank wprowadza płatności Google Pay dla kart VISA

Getin Bank wprowadza płatności Google Pay dla kart VISA
Źródło: Getin Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Getin Bank poszerza usługę Google Pay o możliwość dodawania kart VISA. Do tej pory usługa ta była dostępna jedynie dla posiadaczy kart Mastercard.

Obecnie, w przypadku kart VISA, możliwa będzie również tokenizacja płatności w aplikacji Google Pay. Karta Visa w portfelu mobilnym Google Pay pozwala na bezpieczne i wygodne zakupy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich oferowanych przez wystawcę karty benefitów, takich jak chargeback czy Visa Oferty.

Czytaj także: SwatchPAY!: nowa metoda płatności bezgotówkowych już w Polsce >>>

Karta Visa w portfelu mobilnym Google Pay

Karta Visa w portfelu mobilnym Google Pay pozwala na bezpieczne i wygodne zakupy przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich oferowanych przez wystawcę karty benefitów, takich jak chargeback czy Visa Oferty. Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w Internecie, sklepach i nie tylko. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu do wykonania płatności wystarczy telefon z aktywną usługą Google Pay.

Usługa dostępna dla wszystkich kart Visa

Usługa będzie dostępna dla wszystkich kart VISA dostępnych w obecnej ofercie Banku. Oznacza to, że każda zamówiona przez Klienta karta VISA będzie działała w usłudze Google Pay. Posiadacze kart VISA mogą sprawdzić, czy nowa usługa może objąć również ich dotychczasowe karty. Są o karty o początkowym numerze: 416520, 416521, 439608, 439613, 439614, 439615.

Źródło: Getin Bank