GetBack dokonał przedterminowego wykupu wszystkich obligacji serii G i H

GetBack dokonał przedterminowego wykupu wszystkich obligacji serii G i H
Źródło: Materiały prasowe GetBack
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
GetBack w restrukturyzacji dokonał przedterminowego wykupu 14 800 sztuk obligacji serii G o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, o łącznej wartości nominalnej 14 800 000 zł, podała spółka. W związku z powyższym przedterminowym wykupem objęte zostały wszystkie obligacje serii G.

#GetBack w restrukturyzacji dokonał przedterminowego wykupu 14 800 sztuk obligacji serii G o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, o łącznej wartości nominalnej 14 800 000 zł

W osobnym komunikacie spółka poinformowała, że dokonała również przedterminowego wykupu 5 284 sztuk obligacji serii H o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, o łącznej wartości nominalnej 5 284 000 zł. Przedterminowym wykupem objęte zostały wszystkie obligacje serii H.

Więcej najnowszych wiadomości o GetBack >>>

„Przedterminowy wykup wyżej wskazanych obligacji został dokonany ze środków pieniężnych EasyDEBT NSFIZ, które to środki zostały pozyskane przez fundusz w wyniku zawarcia i realizacji umowy przyrzeczonej z funduszami sekurytyzacyjnymi oraz spółkami z grupy kapitałowej Hoist Finance AB” – czytamy w komunikacie.

Czytaj także: Hoist Finance sfinalizował przejęcie aktywów GetBacku o wartości ok. 400 mln zł >>>

GetBack S.A. w restrukturyzacji jest polską spółką zarządzania wierzytelnościami. W lipcu 2017 r. spółka zadebiutowała na GPW.

Źródło: ISBnews