FTBS 2022: Technologia i wyzwania cyfrowe w bankowości spółdzielczej

FTBS 2022: Technologia i wyzwania cyfrowe w bankowości spółdzielczej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W trakcie Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej 2022 będziemy przyglądali się zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem. Poruszymy ważne kwestie dotyczące rozwiązań chmurowych oraz wyzwań cyfrowych przed jakimi staje dziś sektor finansowy w wymiarze technologicznym, organizacyjnym, a także finansowym.

Cieszymy się, że po dwuletniej przerwie spotkamy się z Państwem w formie stacjonarnej. Zapraszamy do Airport Hotel Okęcie, gdzie zobaczymy się w dniach 24-25 maja 2022 r.

Czytaj także: FTBS 2022: nagrody i wyróżnienia dla wiodących banków spółdzielczych i firm obsługujących sektor spółdzielczy

Pierwszego dnia Forum zaplanowaliśmy sesje tematyczne poświęcone rozwiązaniom chmurowym na rzecz biznesu oraz technologiom wspierającym back office w bankowości spółdzielczej. Porozmawiamy też o ESG jako o wyzwaniu dla technologii i finansów i o cyfrowych doradcach w bankach.

Czytaj także: FTBS 2022, razem znaczy bezpieczniej

Podczas drugiego dnia chcemy odpowiedzieć na pytanie czy w bankowości spółdzielczej lepiej sprawdza się jednolity system czy integracja systemów IT, a w kolejnej części dnia poruszyć temat cyberbezpieczeństwa.

Czytaj także: FTBS 2022: Rozwiązania chmurowe na rzecz biznesu

Dodatkowym, stałym już punktem Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej będzie wręczenie nagród w konkursie Spółdzielcza Technologia Roku 2021 oraz krajowym rankingu Wyróżniające się Banki Spółdzielcze.

Czytaj także: FTBS 2022, banki spółdzielcze w świecie ESG

Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej
24-25 maja 2022 r.
Airport Hotel Okęcie
ul. Komitetu Obrony Robotników 24, Warszawa
Rejestracja: aleBank.pl/FTBS

Zapraszamy!