Franz Klammer w Sobieniach Królewskich

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140906.klammer.franz.01.2687 września 2014 r. Franz Klammer, austriacki mistrz olimpijski i ikona narciarstwa alpejskiego lat 70. i 80., a obecnie wybitny golfista, będzie gościem specjalnym turnieju golfowego Noble Bank Sobienie Open w Sobieniach Królewskich. Tematem przewodnim spotkania, które odbędzie się na terenie tamtejszego Golf & Country Clubu, będzie synergia biznesu i sportu oraz korzyści z niej płynące. 

Omówione zostaną między innymi metody popularyzacji golfa, a także funkcjonowanie akademii golfa w Polsce i Europie – głównie na przykładzie Karyntii.

Poza wybitnym olimpijczykiem, który opowie o swoim zamiłowaniu do zdrowego trybu życia, golfa i nart, w konferencji udział wezmą m.in. Christian Kresse – dyrektor promocji regionu Karyntii oraz Piotr Szymański – dyrektor klubu Golfowego Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Dodatkową atrakcją konferencji będzie możliwość wygrania nagrody: voucheru na 3-dniowy pobyt dla dwóch osób z obiadokolacją w jednym z hoteli marki Harmony’s, www.harmonys.at w austriackim Bad Kleinkirchheim.

Termin konferencji: niedziela, 7 września, godzina 15.30
Miejsce: Pole Golfowe Sobienie Królewskie Golf & Country Club
Szczegółowe informacje dotyczące konferencji: kornelia.pytlak@tatraholding.pl, +48 725 507 506

Źródło: austria.info