Forum ITCARD: banki spółdzielcze zainteresowane nowoczesnymi technologiami na rynku finansowym

Forum ITCARD: banki spółdzielcze zainteresowane nowoczesnymi technologiami na rynku finansowym
Forum ITCARD Fot. Materiały prasowe
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
W dniach 11 - 14 czerwca 2019 r. w Lubawie odbyły się dwa cykle FORUM ITCARD skierowane do banków spółdzielczych ze Zrzeszenia SGB i BPS.

Podsumowując kolejną edycję FORUM oraz duże zainteresowanie banków spółdzielczych tematyką nowoczesnych technologii na rynku finansowym, #ITCARD zapowiada kolejne odsłony i spotkania z bankami spółdzielczymi #BankiSpółdzielcze

W pierwszych dniach spotkanie poświęcone było bankom spółdzielczym z Grupy SGB, z którymi ITCARD współpracuje w zakresie bankomatów, Contact Center i terminali płatniczych. Spotkanie poświęcone było rozwojowi tychże produktów. Nie zabrakło również przedstawicieli Banku SGB m.in. Dyrektora Departamentu Klienta Indywidualnego i Bankowości Mobilnej Roberta Tórza, który zaprezentował dotychczasowe dokonania związane ze współpraca z ITCARD.

Do drugiej części zaproszony został Bank BPS oraz zrzeszone banki spółdzielcze. Jednym z ważnych tematów poruszonych na Forum było wdrożenie w maju usługi wpłat w urządzeniach Grupy BPS i Planet Cash dla klientów wspomnianej Grupy. Ponadto zaprezentowano coraz bardziej popularną wśród banków spółdzielczych usługę Contact Center wraz z jej najnowocześniejszymi usługami.

Podczas Forum ogłoszono plany dotyczące rozpoczęcia Konkursu o nazwie Planeta Pełna Nagród II sezon, który dedykowany jest dla pracowników banków spółdzielczych z obydwu zrzeszeń. Celem konkursu jest dalszy rozwój sieci terminali płatniczych Planet Pay wraz z obrotem bezgotówkowym, który wspierany jest mocno w ostatnim roku przez Fundację Polska Bezgotówkowa.

Podsumowując kolejną edycję FORUM oraz duże zainteresowanie banków spółdzielczych tematyką nowoczesnych technologii na rynku finansowym, ITCARD zapowiada kolejne odsłony i spotkania z bankami spółdzielczymi.

Źródło: ITCARD