Fortinet Security Day 2020

Fortinet Security Day 2020
Źródło: Fortinet
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bezpieczeństwo w każdym miejscu – to temat przewodni tegorocznej konferencji Fortinet Security Day 2020, która odbędzie się 17 listopada.

W jaki sposób już teraz przygotować się na zagrożenia, które dopiero się pojawią i jak w tych specyficznych czasach skutecznie chronić zasoby cyfrowe organizacji?

Eksperci Fortinet przedstawią ciekawe i konkretne przykłady wdrożeń, omówią najlepsze praktyki i najskuteczniejsze sposoby w walce z cyberprzestępcami, w przestrzeni cyfrowej i zdalnej.

Tematy i goście Fortinet Security Day

W trakcie spotkania zostaną także zaprezentowane wyniki najnowszego badania: Zabezpieczenie środowiska IT i ciągłości biznesowej w firmach w czasie pandemii COVID-19.

Najważniejsze tematy tegorocznej edycji Fortinet Security Day to bezpieczeństwo sieci wielooddziałowej nowej generacji; skuteczne zapobieganie i reagowanie na nowe zagrożenia; architektura dostępowa w modelu „Zero Trust”; automatyzacja SOC; bezpieczeństwo chmury i z chmury oraz  bezpieczna telepraca.

Czytaj także: Fortinet: wyraźny wzrost całkowitych przychodów osiągniętych w trzecim kwartale 2020 roku

Gościem specjalnym będzie Alain Sanchez, EMEA CISO and Senior Evangelist Fortinet, który będzie mówił o sytuacji w wyjątkowym 2020 roku i przewidywanych trendach na kolejne lata, także w kontekście Polski.

Na świecie widoczny będzie coraz szybszy wzrost liczby ataków typu ransomware. W jaki sposób można łagodzić jego skutki za pomocą nowoczesnych rozwiązań?

Na popularności zyskiwać będą kompleksowe platformy bezpieczeństwa, łączące podejście Zero Trust, zaawansowane narzędzia zapewniające bezpieczeństwo sieci, wykorzystanie chmury i wykorzystanie sztucznej inteligencji.

Czytaj także: Aż 68% firm ma problemy z zatrudnianiem ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa

20. urodziny Fortinet

Spotkanie będzie wirtualne, ale zachowa interaktywny charakter – na czacie będzie można porozmawiać z inżynierami Fortinet i na bieżąco komentować poszczególne sesje.

Fortinet obchodzi w tym roku swoje 20-lecie i w związku z tym przygotował dla uczestników konferencji wyjątkową niespodziankę na zakończenie spotkania – coś, czego nie można przegapić!

Szczegóły i rejestracja: https://bit.ly/3mX2myx

Źródło: Fortinet