FLBS 2020 – drugie webinarium przed nami

FLBS 2020 – drugie webinarium przed nami
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
16 września 2020 r. odbyło się pierwsze z trzech webinariów organizowanych w ramach tegorocznej edycji Forum Liderów Bankowości Spółdzielczej.

W jaki sposób pandemia koronawirusa wpłynęła na funkcjonowanie polskiej bankowości lokalnej? Czy recesja w sektorze gospodarki realnej dotknęła spółdzielców silniej aniżeli duże banki komercyjne, a może dzięki zakorzenieniu w lokalnej społeczności instytucje te były w stanie skuteczniej stawić czoło niespodziewanym wyzwaniom? I wreszcie, jak obecne uwarunkowania wpłyną na postęp procesu cyfryzacji lokalnej branży bankowej? To zagadnienia z którymi mierzyli się prelegenci pierwszego ze spotkań.

Już 23 września o godz. 10.00 zapraszamy na kolejne, drugie webinarium. Tym razem będziecie mogli Państwo wziąć udział w dwóch sesjach tematycznych.

W pierwszej uczestnicy spotkania zastanowią się czy banki spółdzielcze sprostają nowym oczekiwaniom technologicznym klientów po wybuchu pandemii koronawirusa. Rozmawiać będą o postępie technologicznym jako warunku przetrwania sektora w dobie przyspieszonej elektronizacji gospodarki.

W sesji drugiej będzie mowa o prawno-biznesowych aspektach dochodzenia roszczeń, restrukturyzacji klientów i o perspektywach dla wspólnych działań biznesowych.

Więcej informacji oraz Program znajdziecie Państwo na stronie konferencji: www.aleBank.pl/FLBS

Formularz rejestracyjny

Relacje z FLBS wraz z komentarzem