Fintech ZEN.COM wprowadza nowe opcje zasilenia konta

Fintech ZEN.COM wprowadza nowe opcje zasilenia konta
Fot. ZEN.COM
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
ZEN.COM, polski fintech działający w 31 krajach, zaoferował swoim klientom nowe możliwości zasilenia konta. Już teraz firma umożliwia między innymi doładowania z Apple Pay, Google Pay, Trustly czy iDeal.

Nowe opcje dają klientom możliwość zasilenia konta w najbardziej dla nich wygodny i szybki sposób. ZEN.COM w szerokim wachlarzu dostępnych opcji bierze pod uwagę również lokalne rozwiązania, stąd choćby opcja doładowania konta w złotówkach za pomocą BLIK-a. ZEN.COM, stawiając na handel bez granic, stale pracuje nad poszerzaniem oferty – zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i klientów biznesowych.

Czytaj także: Polski fintech ZEN startuje z usługą konta wielowalutowego w 32 krajach, czym jeszcze chce zdobyć klientów?

– Systematycznie rozszerzanie katalogu sposobów zasilenia konta to kolejny krok, który wpisuje się w ideę maksimum wygody oferowanej przez ZEN.COM. Z pewnością da to naszym klientom poczucie jeszcze większej kontroli nad światem finansów, czyniąc go bardziej ZEN – wyjaśnia Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN.COM.

Rozszerzenie oferty

Warto podkreślić, że unikalna oferta ZEN.COM stale się rozszerza, a wdrażanie nowych opcji płatności to tylko jedna z wielu innowacji udostępnionych w ostatnim czasie. Od niedawna użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z ZEN Buddies – funkcji pozwalającej na bezpłatne przelewy między użytkownikami przy użyciu wyłącznie numeru telefonu.

Czytaj także: Aplikacja ZEN.com dostępna w Huawei AppGallery >>>

Funkcjonalności te uzupełniane są przez bezkonkurencyjne na rynku „zenefity”, które oferuje fintech w ramach subskrypcji. Wśród nich znajdziemy m.in. dodatkową, roczną gwarancję przy zakupie sprzętu elektronicznego, natychmiastowe cashbacki, nawet do 15%, ochronę zakupów w ramach usługi ZEN Care oraz możliwość korzystania z konta wielowalutowego i przelewów bez dodatkowych kosztów.

Aplikacja ZEN.COM dostępna jest w Google Store, App Store i od kwietnia – również w Huawei App Gallery.

Źródło: ZEN