Finansowanie rozwoju: Polskie banki finansują polskie maszyny rolnicze

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2016.06.foto.048.a.267xBanki spółdzielcze SGB wraz z SGB-Bankiem S.A. rozpoczęły w marcu br. współpracę z firmą Ursus S.A. Kooperacja została zainicjowana podpisaniem 18 marca br. podczas trwających w Kielcach targów rolniczych AGROTECH, listu intencyjnego o współpracy w zakresie promocyjnego finansowania fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus S.A.

Robert Tórz

Robert Tórz P.o. dyrektora Departamentu Produktów Bankowych i Procedur SGB-Banku S.A. Obecnie odpowiada za utrzymanie, rozwój oferty produktowej i bankomatów w Spółdzielczej Grupie Bankowej. Od początku pracy zawodowej związany z rynkiem kart płatniczych i bankowości elektronicznej. Absolwent finansów i bankowości oraz psychologii zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Członek Rady Wydawców Kart Bankowych, Rady Bankowości Elektronicznej, Forum Technologii Bankowych ZBP.

Wwyniku dalszych uzgodnień 28 kwietnia 2016 r. podpisana została Umowa współpracy promocyjnego finansowania fabrycznego wyrobów produkowanych przez Ursus S.A. Umowa zakłada dwa filary kooperacji pomiędzy Ursusem S.A. a Bankami SGB. Jeden to promocyjne finansowanie fabryczne wyrobów produkowanych przez Ursus S.A., natomiast drugi, który jednocześnie wspiera ten pierwszy, to wspólne działania promocyjne oparte na planie komunikacji marketingowej.

W ramach promocyjnego finansowania fabrycznego banki SGB oferują dwa produkty: kredyt preferencyjny z linii RR oraz komercyjny.

Linia RR zapewnia finansowanie inwestycji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej polegających na zakupie lub instalacji maszyn, urządzeń lub wyposażenia służących do prowadzenia produkcji rolnej, w tym sprzętu do ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI