Europejska Nagroda Sektora Publicznego (EPSA)

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

130127.epsa.01.250x154W dniu 25 stycznia br. rozpocznie się nabór wniosków do konkursu EPSA (European Public Sector Award - Europejska Nagroda Sektora Publicznego), organizowanego przez Europejski Instytut Administracji Publicznej (EIPA). Nabór zakończy się 12 kwietnia 2013 r. Polska jest oficjalnym partnerem konkursu.

Polecamy udział w tym konkursie – EPSA jest doskonałą okazją do zaprezentowania na forum europejskim najlepszych rozwiązań stosowanych w polskich urzędach.

Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie internetowej konkursu: http://epsa2013.eu/ oraz podstrony Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji (MAiC) poświęconej administracji publicznej, na której można znaleźć przetłumaczoną na język polski informację prasową nt. konkursu: http://administracja.mac.gov.pl/portal/adm/ (sekcja „Aktualności”).

Z uwagi na wiodącą rolę MAiC w promocji tegorocznej edycji konkursu w Polsce, kolejne przetłumaczone dokumenty i inne informacje będą sukcesywnie pojawiać się na wspomnianej podstronie tego ministerstwa.

źródło: www.zpp.pl