ESBANK Bank Spółdzielczy sponsorem harcerskiego turnieju piłki nożnej

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

nbs.2015.11.foto.048.a.400xMundury i rogatywki zamienili na sportowe stroje, by tuż przed awansem Polski do EURO 2016 spróbować swoich sił w piłkarskiej rywalizacji.

W dniach 9-11 października w Radomsku odbył się II Ogólnopolski Harcerski Turniej Piłki Nożnej „HARCcup” 2015, który przyciągnął ponad 400 zuchów i harcerzy.

Szlachetne zmagania mają na celu promocję zdrowego stylu życia i gry fair play, są także okazją do dobrej zabawy oraz do zawierania nowych znajomości. W tym roku skorzystało z niej 56 drużyn – w tym 14 damskich, 30 męskich i 12 zuchowych. W dwóch halach sportowych w ramach w 5 kategorii wiekowych ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

ESBANK Bank Spółdzielczy sponsorem harcerskiego turnieju piłki nożnej

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

esbank.logo.02.400xMundury i rogatywki zamienili na sportowe stroje, by tuż przed awansem Polski do EURO 2016 spróbować swoich sił w piłkarskiej rywalizacji. W dniach 9-11 października w Radomsku odbył się II Ogólnopolski Harcerski Turniej Piłki Nożnej "HARCcup" 2015, który przyciągnął ponad 400 zuchów i harcerzy.

Szlachetne zmagania mają na celu promocję zdrowego stylu życia i gry fair play, są także okazją do dobrej zabawy oraz do zawierania nowych znajomości. W tym roku skorzystało z niej 56 drużyn – w tym 14 damskich, 30 męskich i 12 zuchowych. W dwóch halach sportowych w ramach w 5 kategorii wiekowych zmierzyli się ze sobą druhowie z Radomska, Krakowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Warszawy, Torunia, Radomia, Mławy, Grójca, Legnicy, Skierniewic i Wołomina.

151014.HARCcup.01.400x

Oprócz turnieju piłki nożnej organizatorzy zapewnili także dodatkowe atrakcje, w tym wyjście na basen, turniej FIFA na konsolach do gier, turniej Street Soccer – czyli dwuosobowy turniej piłki nożnej na dmuchanym boisku, turniej dmuchanych „piłkarzyków”, konkurs celności do dmuchanej bramki oraz konkurs wiedzy o piłce nożnej. Gościem w czasie finałów był czołowy zawodnik światowego freestyle football – Mateusz Związek, który po pokazie przeprowadził zajęcia dla harcerzy.

151014.HARCcup.02.400x

151014.HARCcup.03.400x

Organizatorem II Ogólnopolskiego Harcerskiego Turnieju Piłki Nożnej „HARCcup” był Hufiec ZHP Radomsko, VII „Dębowy” Szczep im. Jana Romockiego. Jednym ze sponsorów – ESBANK Bank Spółdzielczy, który od wielu lat wspiera środowiska harcerskie w działalności edukacyjnej i wychowawczej.

151014.HARCcup.04.400x

Źródło: ESBANK