EFL: do 6 miesięcy przerwy w spłacie kapitału bez opłat manipulacyjnych

EFL: do 6 miesięcy przerwy w spłacie kapitału bez opłat manipulacyjnych
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
EFL wprowadza dla klientów, znajdujących się w trudnej sytuacji możliwość wnioskowania o zawieszenie do 3 lub 6 rat kapitałowych z jednoczesnym wydłużeniem umowy o ten okres.

#WojciechPrzybył: Oprócz usługi Leasingu Swobodnego wprowadziliśmy możliwość restrukturyzacji zadłużenia #EFL #Koronawirus

EFL, którego klientami, w przeważającej większości, są małe i średnie przedsiębiorstwa podejmuje koleje działania, aby wspomóc przedsiębiorców w czasie pandemii koronawirusa.

Obok usługi Leasingu Swobodnego, która pozwala na dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy poprzez samodzielne zarządzanie wysokością spłacanych rat i dostosowania ich wysokości do bieżącej sytuacji oferuje również  możliwość odroczenia rat kapitałowych i tym samym wydłużenia okresu finansowania.

Klienci, którzy ze względu na trudną sytuację spowodowaną przez Covid-19 mają problemy z bieżącym regulowaniem zobowiązań mogą wnioskować o zawieszenie do 3 lub 6 rat kapitałowych z jednoczesnym wydłużeniem umowy o ten okres.

Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie, a za zmiany w harmonogramie nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty.

Sektor przedsiębiorstw w Polsce wytwarza blisko trzy czwarte wartości PKB (73,6%), a małe i średnie przedsiębiorstwa generują w nim co drugą złotówkę (49,8% PKB). To właśnie małe i średnie firmy,  są dziś w najtrudniejszej sytuacji i wymagają pilnego wsparcia. Jesteśmy im wini pomoc tu i teraz. Jako odpowiedziany partner podejmujemy działania, których celem jest wsparcie w tym najtrudniejszym czasie.

Oprócz usługi Leasingu Swobodnego wprowadziliśmy możliwość restrukturyzacji zadłużenia.  Cieszy nas fakt, że widzimy  również duże wsparcie i zrozumienie ze strony innych instytucji finansowych.

Teraz musimy dołożyć wszelkich starań, aby przetrwać ten trudny okres, a kiedy sytuacja się ustabilizuje powrócić do swoich mniejszych  i większych biznesów” – powiedział Wojciech Przybył, członek zarządu EFL.

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy / EFL