Dynamiczna Europa

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

europa.aktualny.250xEuropa zajęła 1. miejsce w rankingu Najbardziej Dynamicznych Ubezpieczycieli oraz 4. w klasyfikacji Najbardziej Dynamicznych Instytucji Finansowych. Oba zestawienia, opierające się na wynikach I półrocza 2013 r., przygotowała i opublikowała Gazeta Finansowa.

Globalny ranking obejmuje 100 najlepszych instytucji finansowych z wyłonieniem liderów z poszczególnych branż: towarzystwa ubezpieczeń, TFI, banki, domy maklerskie, firmy leasingowe, fundusze emerytalne. Wraz z klasyfikacją został opublikowany raport poświęcony najlepiej rozwijającym się, dynamicznym i odpornym na kryzys gospodarczy instytucjom finansowym w Polsce.

„Zwycięstwo naszej spółki stanowi potwierdzenie bardzo silnej pozycji firmy na polskim rynku ubezpieczeniowym” – mówi Jacek Podoba, prezes Europy. „I choć powszechnie uznaje się, że głównym wyzwaniem instytucji finansowych jest realizacja planów sprzedaży, to w mojej opinii pozycję firmy budują nie tylko osiągane wyniki, ale i reputacja, na którą pracuje się cały czas” – dodaje.

Źródło: PIU